Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cand facem un fotbal pe sintetic?
#46
bun atunci...am sa ma antrenez mai bn la alunecari Smile) Big Grin
#47
deci eu cu dark facem echipa ultra-slimilor....mai trebe un portar si cam atat...ca eu cu dark facem cat 4 :oops: :oops: :oops:

edit 1 : ce aveti we ca-s smeker....am 74 de kile.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#48
hai baieti acum serios! hai sa ne bagam la un fotbal! hai ca vreau sa mai dau din kile jos...din alea 100 si ceva :roll:
#49
eu la fel....nu conteaza kilele...daca n-am bani imprumut...dar vreau sa ma distrez 2 ore minim...anuntati-va astia care vin sigur...si aia care-s nehotarati vedem cum facem...sa fim macar 15 hotarati...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#50
danutzz oameni de minim 2 echipe sunt Smile te asigur Smile ramane deci duminica, dar la ce ora ? a mers careva la Sala Gradinari si sa interesat ?
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#51
moama 4 pagini la topicu asta :lol: :lol: :lol: campionatu mondial creca organizati :lol: :lol: :lol:
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#52
Cupa U-S la fotbal :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#53
am fost eu la gradinari anu trecut si era 1 mil si ceva ora,acuma nu mai stiu
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#54
darkclan Wrote:danutzz oameni de minim 2 echipe sunt Smile te asigur Smile ramane deci duminica, dar la ce ora ? a mers careva la Sala Gradinari si sa interesat ?



80 de lei ora...in caz de ceva ala a zis sa ma duc cu o zi inainte.e buna sala.sunt porti.suprafata de joc e de cauciuc
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#55
perfect Smile sa stabilim toti 1 ora exacta ( mai pe seara sa ne trezim din alcoolul de sambata ) si sa te duci danutzz, daca ai timp sa vb cu omuletii de acolo Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#56
nu e asta problema...problema e sa se adune 10 sau 15 SIGUR si eu ma duc sa vb cu ala ca e un omustean trecut de 50 de ani....gasesc eu limba comuna cu el...in fine...voi stabiliti-va din timp programul sa nu apara surprize neplacute
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#57
haiditi uai ci-i asa di greu sa ziceti duminik ma duc la fotbal....park ati fi insurati...
#58
duminica dupaamiaza, dupa 4! hai putem asa. nush sa zicem la 5 fix! care are veni duminica dupaamiaza la 5 fix?
#59
estamativ cati bani aducem per/om
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#60
ar fi bine pe la 4-5 Smile jst, mai mult de 250 de mii/om nu iti trebuie Smile platesti si sala si ai si de 1-2 beri Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)