Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cand facem un fotbal pe sintetic?
#16
am fost aseara si am intrebat la sala din Gradinari.costa 80 de lei ora.in caz de ceva trebuie de vorbit cu o zi inainte ca sa facem rezervarea.

ne adunam 15...trebe aproximativ 10 lei de caciula ^^
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#17
nu avem cu cine danutzz..suntem maxim 4-5 care mergem sigur Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#18
eu as merge..dak tot joc cs...dc nu as inerk si fotbal=))=))=))
noth!ng Heart u-s
#19
amis pe ce pozitie joci? Big GrinBig GrinBig Grin

eu unul as merge
#20
bun, deci as fi eu, bogdanel, cosminel, baubau, amis, danutzz, playa(?), burlaku(?) si inca 7 care ar mai fi ?
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#21
darkclan Wrote:bun, deci as fi eu, bogdanel, cosminel, baubau, amis, danutzz, playa(?), burlaku(?) si inca 7 care ar mai fi ?
razer?
#22
9 atunci, sigur se baga si el
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#23
eu vin sigur ... mircea.radu ar mai veni ... mai asteptam ca mai este pana la sfarsitul saptamanii
#24
10 HAGI :lol: :lol: bun, deci care mai e interesat un reply Tongue
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#25
ma bag si eu butilor! deci hai sa ne numaram faceti post si numarati

eu 1
#26
hai sa vedem care e al 2-lea care se baga, al 3-lea si tot asa si vedem cati ne adunam!!!
#27
2
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#28
3,4 eu si razer Smile)
#29
5,6 eu si mircea radu... 7 un prietenBig Grin
#30
8 moi



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)