Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revelion 2009-2010
#1
Unde veti petrece noaptea dintre ani ;Wink ? Big Grin Big Grin
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#2
aks dorm.
#3
baubau Wrote:aks dorm.

La fel...numai ca nu dorm ... beau si mananc cu familia ! :lol:
#4
savvy Wrote:
baubau Wrote:aks dorm.

La fel...numai ca nu dorm ... beau si mananc cu familia ! :lol:



si eu ca astia 2 numai ca voi incerca sa fie diferit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: poate si un pic de cs pe la 12 noaptea
#5
ci chef am... deci mankre si bautura :-& mai bn dorm
#6
baieti pe gustu` meuSmile) si eu pe acasa.. nu dorm ca e pacat sa ma tina tot 2010 dormindBig Grin .. cred ca o sa ciocnesc cutitele cu laurentii pe srvBig Grin
#7
:lol: Good Boy :lol:
#8
:lol: :lol: Cred ca ma alatur si eu
#9
daca nu .. ciocnim un pahar peste nicolinaSmile) ca eu stau langa piataBig Grin .. dar mai bine pe serv ca e cald:X
#10
pot sa va spun ca sta grav situatia ... din ce-am citit mai sus.. cum dracu sa stai pe server sa joci cs cand asta am facut tot anul?? e o petrecere unica.. o data in an.. trebuie sa ne simtim bine..fiecare in modul lui.. Grav grav grav

#11
da Bogdanele dar daca nu ai cu cine si cu ce ... ce vrei sa facem altceva ??? vrei sa ma duc in centru sa ma uit la prostii care nu stiu sa cante la asa zisul concert dintre ani ... mai bine stau si ma gandesc la o viata de cacat ce am si trecerea intre ani ii in fiecare an ... asa ca nu ii mare pierdere ... cand te vei distra sa te gandesti si la noi
#12
laurentzii Wrote:da Bogdanele dar daca nu ai cu cine si cu ce ... ce vrei sa facem altceva ??? vrei sa ma duc in centru sa ma uit la prostii care nu stiu sa cante la asa zisul concert dintre ani ... mai bine stau si ma gandesc la o viata de cacat ce am si trecerea intre ani ii in fiecare an ... asa ca nu ii mare pierdere ... cand te vei distra sa te gandesti si la noi


Imi place ca esti sincer ! Confusedhock: Ai dreptate...nai cu cine si cu ce....ce doamne poti sa faci?
#13
nah..asa o fi.. daca voi o spuneti

#14
bogdanell_butt Wrote:nah..asa o fi.. daca voi o spuneti


Yo vorbeam de Laur.. :lol: ..de asta am zis ca imi place ca ii sincer.....yo am cu ce ... m-am pregatit :lol: :lol:
#15
fara mine acritura ... aiiiiii :?: :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)