Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revelion 2009-2010
#16
un sfat din partea mea " mai bine singur si linistit decat cu prieteni falsi si f...uti"Big Grin
#17
Fratilor....azi s-au facut pregatirile...magazinele is goale .... Smile) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Fara bautura in seara cea mare....nu poti fara..... :oops: :roll:
#18
laurentzii Wrote:da Bogdanele dar daca nu ai cu cine si cu ce ... ce vrei sa facem altceva ??? vrei sa ma duc in centru sa ma uit la prostii care nu stiu sa cante la asa zisul concert dintre ani ... mai bine stau si ma gandesc la o viata de cacat ce am si trecerea intre ani ii in fiecare an ... asa ca nu ii mare pierdere ... cand te vei distra sa te gandesti si la noi

te astept la mine Wink
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#19
bogdanell_butt Wrote:pot sa va spun ca sta grav situatia ... din ce-am citit mai sus.. cum dracu sa stai pe server sa joci cs cand asta am facut tot anul?? e o petrecere unica.. o data in an.. trebuie sa ne simtim bine..fiecare in modul lui.. Grav grav grav
petrecere unica ....in fiecare an... am sa ma simt bn dormind Wink
#20
Jst putem sa venim toti la tine Big Grin
#21
Ce s-a cumintit lumea , fiecare la casuta lor :lol: si-a cam pierdut din farmec sarbatorile astea si trebuie inviate inapoi la statul lor de petreceri de BINI adica multa lume si toti unu si unu adica beti ranga :lol: :oops: . Nici eu nu am sa fac nimic de revelion ca nu am buna dispozitie si oameni care sa-mi fie alaturi de care sa ma simt bine Smile . Mno ce sa va spun La Multi Ani si sa ne vedem la fel de sanatosi si voiosi in viitoru` an.

p.s one love [cs.u-s.ro]
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#22
laurentzii Wrote:Jst putem sa venim toti la tine Big Grin

eu ti`am tie daca vrei sa vi nu la tot u-s
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#23
burlaku Wrote:un sfat din partea mea " mai bine singur si linistit decat cu prieteni falsi si f...uti"Big Grin


de acord...am simtit-o pe pielea mea Big Grin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#24
danutzZ Wrote:
burlaku Wrote:un sfat din partea mea " mai bine singur si linistit decat cu prieteni falsi si f...uti"Big Grin


de acord...am simtit-o pe pielea mea Big Grin


fah trebuia sa dai un telefon .... ca eu am facut revelionu cu baubau ... si nu era mult pana la tine Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
#25
laurentzii Wrote:
danutzZ Wrote:
burlaku Wrote:un sfat din partea mea " mai bine singur si linistit decat cu prieteni falsi si f...uti"Big Grin


de acord...am simtit-o pe pielea mea Big Grin


fah trebuia sa dai un telefon .... ca eu am facut revelionu cu baubau ... si nu era mult pana la tine Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue
fah da tot tre sa zici din casa Smile))
#26
Fah Da Cata Apa Ai Baut ?????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#27
laurentzii Wrote:
danutzZ Wrote:
burlaku Wrote:un sfat din partea mea " mai bine singur si linistit decat cu prieteni falsi si f...uti"Big Grin


de acord...am simtit-o pe pielea mea Big Grin


fah trebuia sa dai un telefon .... ca eu am facut revelionu cu baubau ... si nu era mult pana la tine Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue Tongue



bau bau e suparat pe mine Tongue

da nu prea am baut apa multa we...ca nu prea aveam chef :mrgreen:

am baut apa care vindeca..de la izvoarele de la slanic moldova :mrgreen:
deja ma simt mai tanar cu 10 ani :-j
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#28
Si eu am prins 15 min din noul an cu Baubau si Laurentzii :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#29
ii fericit DraK asta ,,,, ca i-am dat manutzele la pupat :lol: :lol: :lol: o dat si el ochi in ochi cu 2 vedeate :lol: :lol: :lol:
#30
batutear norocu laur
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)