Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Faceti server Steam in server de Respawn
#1
mio pikt si mie o fisa

faceti din serveru asta de steam kre ii 80% din zi gol..facetil server de respawn cu harti de_:dust2,nuke,dust,train,inferno,clan1-mill,prodigy,cbble,cpl-strike

sa vedeti ce se mai umple ;x;x;x

incercati?...va place ideea?
si datimi si mie adminSmile) pe el;Wink


bafta
#2
ideea e mai mult decat buna Wink in maxim o luna ar fi constant 12 jucatori pe servar Wink Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#3
crezi tu? :-?
#4
incercati ma .....nu e nimik de pierdut .....si dak e buna ideea si intra mai multi nu ar fii bine Wink ?
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#5
*A.O.T Manutza* Wrote:crezi tu? :-?
cu o promovare buna da Wink sunt sigur Wink
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#6
gogu Wrote:
*A.O.T Manutza* Wrote:crezi tu? :-?
cu o promovare buna da Wink sunt sigur Wink

promovare in ce sens?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#7
danutzZ Wrote:
gogu Wrote:
*A.O.T Manutza* Wrote:crezi tu? :-?
cu o promovare buna da Wink sunt sigur Wink

promovare in ce sens?
cand zic cuvantul promovare la ce te gandesti??si apoi iti zic la ce ma gandesc eu Smile
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#8
la o intrebare nu se raspunde printr-o intrebare Wink
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#9
ok Wink eu am raspuns Wink
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#10
terminati k va dau warn

vreau si alte pareri...dupaia o sa vb la conf
#11
de respawn sau war Big Grin
#12
d m XxX Wrote:de respawn sau war Big Grin

war no sa fie plin sau nici makr nu crek o sa se joace...lasa respawn..k acolo joaca tot felu de playeri...si nu tre sa astepti pana incepe runda...joci intens si hardcore fara sa te plictisesti
war dak vrei ai pgl-urile

bafta
#13
abia se mai tine serverul non-steam pe picioare rar mai vad sa fie 8 vs 8 ..etc..si tu mai vrei un server de respawn..ideia e bune nu am ce zice...insa vor trece ani pana va fi populat..doar daca se face respawn Non-steam...asa poate se va juca..
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#14
jsT- Wrote:abia se mai tine serverul non-steam pe picioare rar mai vad sa fie 8 vs 8 ..etc..si tu mai vrei un server de respawn..ideia e bune nu am ce zice...insa vor trece ani pana va fi populat..doar daca se face respawn Non-steam...asa poate se va juca..

dak ai respawn no steam...o sa ai la codati de o sa iti spargi calculatoru de nervi...nici nu ii potri prinde ushor

da in caz k nu sti este deja un server STEAM.u-s.ro...si este tot asha fun server...si sa il modifice....sal faca respawn server...de 24 de playeri

bafta
#15
si cine crezi ca va juca...?..70 % din playeri cs.u-s.ro sunt fara steam

psConfusedtiu de sv din seara cand a fost urcat..
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)