Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Faceti server Steam in server de Respawn
#16
tu zici ca deabea vezi 8 vs 8...
seara e full ..
#17
pe luni se schimba niste ip-uri , dupa ziua de luni se vord da si admine pe steam !
dar foarte putini o sa aiba admin !
#18
deci =))
prima chestie e urmatoarea....rar am auzit pe cineva care isi cumpara steam sa joace pe respawn. nici gg nu joaca cei cu steam.
a doua chestie e urmatoarea....aveti slugi? :| voi credeti ca e cineva care munceste asa moca pentru voi pentru orice va vine voua in cap dupa un somn bun?
#19
playa Wrote:deci =))
prima chestie e urmatoarea....rar am auzit pe cineva care isi cumpara steam sa joace pe respawn. nici gg nu joaca cei cu steam.
a doua chestie e urmatoarea....aveti slugi? :| voi credeti ca e cineva care munceste asa moca pentru voi pentru orice va vine voua in cap dupa un somn bun?


stiti cat costa sa tii un server?
+ factura la curent
+ abonamentu la net
????
daca ar fi cum vreti voi....tre sa fie si de respawn 1 si de war 1 si de KZ 1.a-ti vrut sv steam..dc nu intrati pe el?


edit 1 : si in + oamenii astia....mihai , dj , catalin , ivo....nu castiga nimika din urma la serverul asta...totul e 4 fun care costa bani si multa bataie de cap....si cand vezi ca mai vine cate unu care are wall.se vede clar in poze ca se vede ala din partea aialalta de harta....da el "TOT N-ARE WALL"....si mai face si cerere de admin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#20
mah eu nu inteleg dc sunteti asha frustrati?...eu am propus ceva

+ k yo intur pe server si ii gol si ma joc cu peretii si imi dau HE singur...pana intra cate unu (cat imi permite tp liber k is a 12-a)

respawn is aproape tot tp pline....cautati si convingetiva
si acolo nu se plictiseste lumea..ai murit...pac direct incepi iara...si joci constant
#21
pyro are dreptate Wink a fost doar o propunere si trebuie sa mai fiu de acord cu el sv respawn is mai tot timpul pline Wink cel putin 7 vs 7 am in lista la favorit 3 astfel de servare mai joc cand am chef de macel Wink si nus sv-arile unor branduri mari normale Wink Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#22
propunerea e buna...dar toti ati vrut server steam da vad ca degeaba ca tot nu jucati pe el numa ce il mai vad pe nyk, evolve si gogu pe server in rest...
#23
eu am lag si de aia nu prea joc...
#24
Daca multi dintre voi suferiti de admin cum vrei sa fie populat svr? Intri pe svr, nu ai voie sa zici nici psss ca domle are admin si iti da kick sau gag. Incercati un svr de respawn, decat sa platiti curent degeaba la ala de steam.
#25
nu prea poti face propuneri prin care rezulta injucarea cuiva la munca :| adica a lui catalin. s-au ati uitat ca serverul nostru e facut in linux, nu se instaleaza ca cel din windows cu 3 clickuri. si te rog nu folosi cu cuvantul "frustrati" cand vorbesc :|
#26
eq :O:O:O Wrote:Daca multi dintre voi suferiti de admin cum vrei sa fie populat svr? Intri pe svr, nu ai voie sa zici nici psss ca domle are admin si iti da kick sau gag. Incercati un svr de respawn, decat sa platiti curent degeaba la ala de steam.

la faza asta ai dreptate.....
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#27
Intrati si pe alte svr FULL, si vedeti cum se comporta oamenii, glumesc, mai zic una alta, dar na, fiecare cu treaba lui.
#28
cum zice si JaMMin.. e multa munca pe linux... nu ca pe windows
daca ar fi un port 47+48 pt linux ar fi excelent.. dar nu este
eu zic ca e bine asa .. server steam... va fi si asta populat...


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)