Poll: poate
You do not have permission to vote in this poll.
nu
0%
0 0%
da
0%
0 0%
Total 0 vote(s) 0%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duminica
#31
adik vom fi eu baubau dj ... si al 4 lea ... Playa


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


super tare de nu ii maxima faza asta
#32
vom fi 8 100% ! eu, bogdanel, cosminel si cristi vom veni 100%
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#33
@ aprob,aprob pozitiv! Big Grin
#34
eu vreau sa stiu un lucru Big Grin sa imi iau sacu de acasa sau nu mai mergem pe partie?
#35
nush..de partie ce sa zic, cam multe grade in -...eu unul merg si la partie si la oajdea.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#36
Si eu sunt de acord cu ambele. Si la patinoar ar merge sa vezi tu acolo bunnyhop Smile)
#37
darkclan Wrote:vom fi 8 100% ! eu, bogdanel, cosminel si cristi vom veni 100%

+1


4 darkclan nambar uan
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#38
weeeeeee acriturilor, da pe mine m-ati uitat????

eu zic sa mergem la o bere(7,8) daca tot vreti sa vb despre server..bla bla bla..cum a zis si dark.. la -20 de grade afara..merge o vodka...2,3..pan te faci tzapan si iei primu stalp care iti iese in fata atunci cand te dai cu "sania"Smile)..deci eu sunt pro OAJDEAAAAAA[i love beeerrrr]Big Grin
#39
RaZeR_man Wrote:weeeeeee acriturilor, da pe mine m-ati uitat????

eu zic sa mergem la o bere(7,8) daca tot vreti sa vb despre server..bla bla bla..cum a zis si dark.. la -20 de grade afara..merge o vodka...2,3..pan te faci tzapan si iei primu stalp care iti iese in fata atunci cand te dai cu "sania"Smile)..deci eu sunt pro OAJDEAAAAAA[i love beeerrrr]Big Grin


care bere uai...ca m-am dus cu VerDe sa bem bere-n parc la -17 grade....dupa 5 minute erau turturi in sticla...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#40
intai 2 palinci , si apoi o sanie , veniti cumva cu masinile?
#41
nu stiu cine a dat lock topic, dar i-am dat eu unlock. deci azi la ora 17:00 la oajdea?
#42
Da Playa azi la ora 17 la oajdea ... si la ora 15 la partie ... adik sa inghetam intai si pe urma ne linistim la o Palinca :lol:
#43
mda...deci ne vedem la oajdea ca eu nu vin la partie. atunci inseamna ca lumea o sa intarzie, deci ies numai daca sunati
#44
nici eu nici cosminel nu mergem la partie..mii cam rau ca am servit palinca aseara :lol: :lol: :lol: e si frig de ingheata tot in tine..ne vedem la oajdea !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#45
copii stau la caldurica :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)