Poll: poate
You do not have permission to vote in this poll.
nu
0%
0 0%
da
0%
0 0%
Total 0 vote(s) 0%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duminica
#16
la cat de frig poate sa fie te incalzesti oricum daca stii... si la ora 5 nu e chiar asa ger
#17
darkclan Wrote:nu e cam frig afara pt partie ? :? se anunta -15 -20 grade..

chiar -28 ,la oajdea e numai bine
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#18
deci ramane oajdea??
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#19
bineinteles de-acu s-o gasit o scuza... m-am lamurit... makr dj care vba aia e om in toata firea o zis k vine
#20
sa impacam si capra si varza facem asa : mergem la partie 1-2 ore maxim ( sa nu inghete perifericile ) iar apoi ne incalzim la un pahar di rachiu la oajdea sau ori alt undeva ! e bine asa ?
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#21
bine gandit.. mai ales partea cu rachiul :X:X:X
#22
darkclan Wrote:sa impacam si capra si varza facem asa : mergem la partie 1-2 ore maxim ( sa nu inghete perifericile ) iar apoi ne incalzim la un pahar di rachiu la oajdea sau ori alt undeva ! e bine asa ?



Sincer satana asta ,.,,, o gandit cel mai la cald fata de toti restu ... eventualk aduc eu 1 litra de rachiu de cazan de ala pe treaba lui :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#23
am zis eu k dark e tare Smile) :X Smile) deci ....locul unde ne strangem pana la urma e....?

sau poate mai facem o conferinta :>
#24
nu lasati pe duminica ce puteti face vineri


si oricum vineri ii duminica


asta daca ma intelege careva
#25
baubau Wrote:am zis eu k dark e tare Smile) :X Smile) deci ....locul unde ne strangem pana la urma e....?

sau poate mai facem o conferinta :>
nu are rost sa mai facem.ramane pe duminica.ne sunam cu 1 ora inainte unu pe altu sa ne int intr-un loc anume si pe urma la partie, apoi sa ne incalzim la un rachiu :mrgreen: :mrgreen:

laurentzii Wrote:nu lasati pe duminica ce puteti face vineri


si oricum vineri ii duminica


asta daca ma intelege careva

aici nu prea inteleg ce spui tu hau hau Smile)) ca nu is asa cult sa inteleg inversiunea asta mirifica de cuvinte pompoase
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#26
laurentzii Wrote:1.nu lasati pe duminica ce puteti face vineri


2.si oricum vineri ii duminica


asta daca ma intelege careva

1. ma refer ca cei ce au avut unele treburi azi .. sa nu le lase pe duminica

2. si am refer ca imediat ii duminica si oricum nu ai ce ii face ... ca se inchid toate mai devreme


cam asta ii tot ce am vrut sa zic drake :lol:
#27
Vin si eu....cred ca tot cu prietena,sa vedem,poate totusi o conving sa stea acasa , ca am o "satiiiiiiiiiiiiii" de rachiuu... 8) Smile
Faza e ca luni dimineatza am examen si e cam grelut, dar le impac eu pe amandoua ca doar sunt baiat mare Smile)
O seara perfecta !
#28
Cosminele sa inteleg ca ai o seteeeee ... nu cum se zice Moldoveneste SATIIIIII .... sau poate nu te-am inteles eu bine :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#29
ii arde gatu' dupa o sparla Smile)
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#30
din cati posteaza aici am reusit sa rezum 1 lucru: daca se duce lumea la partie vor fi 2, daca vine la oajdea vor fi 3, deci ma bag si eu la oajdea sa fim 4 Smile
Nu ma intrebati cum am calculat ca e vb de matematica statistica: daca pana acum ziceau cate 7 ca vin la oajdea si veneau doar 3, dupa statistici tot asa va fi! Daca sunt baieti care vor sa ma contrazica sa o faca prin prezentarea la oajea.

playa va saluta


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)