Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nu are steam wakkK
#1
joaca undercover cu nick`ul waku, si`l schimba in wakkK doar ca sa dea gag

uitati si poze : <!-- m --><a class="postlink" href="http://img854.imageshack.us/f/2011030300004.jpg/">http://img854.imageshack.us/f/2011030300004.jpg/</a><!-- m -->
luati d-voatra ownerii o decizie!

Edit:1.nu comentam ,doar vb cu .foca.
2.ai vreo dovada ?
Edit2:ai perfecta dreptate wakkK da vam facut ,puteam sa primesc 10min ,nu voi comenta ;
eu recunosc unde gresesc ,spre deosebire de tine !
#2
Wanted Wrote:joaca undercover cu nick`ul waku, si`l schimba in wakkK doar ca sa dea gag

uitati si poze : <!-- m --><a class="postlink" href="http://img854.imageshack.us/f/2011030300004.jpg/">http://img854.imageshack.us/f/2011030300004.jpg/</a><!-- m -->
luati d-voatra ownerii o decizie!



1. da joc undercover pt ca nu pot juca de pe steam are o problema, si gag ti-am dat pentru ca nu taceai din gura!, comentai si nici rox sau smantanosu nu luau atitudine


2. nici nu-mi pasa ce decizie se va lua hf!Smile

ps: nu am fost singuru care ti-am dat gag dar in fine ti-ai gasit sa fii baet!
#3
din cate stiu wakk are pc'ul stricat...probabil joaca de la scoala..si nu poate intra pe steam
nu inteleg care e problema ta wanted...ce'ar fi sa'ti vezi de treaba
a luat gag si de la mine ,wakk ...dar i l'a scos smantanos...
cand intri pe server iti gasesti sa vorbesti cu toti playerii , wanted...vezi'ti de joc...sa nu fim nevoiti sa'ti dam gag Smile
chat e pentru ": gg rox ...hf playeri ... salut lume..pa lume..bine jucat gh0st...ce lag mare ai iza....sa mergem in B lorri..
tine cu mine x'ul " nu pentru ,, vreau id'ul tau de mess... esti fatA? cati ani ai? si ce'ai facut azi la scoala?"

pentru asta exista chatul de la steam sau YM.
HF!
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#4
Also ,daca e sa mai adaug azi pe d2x2 m-ai facut ratat ti-am dat gag si n-ai mai comentat.





Ca un ultim post, prefer sa ma retrag din aceasta comunitate ,decat sa fiu calcat in picioare de toti. Pacat de cei care conduc comunitatea si unii playeri.Scoteti-mi si adminu , stergeti-mi si contu , consider eu ca am realizat multe, dar np.Cu siguranta ne vom vedea la intalniri




Va salut numai bine!



Cu stima ,
wakkK
#5
wakkk calmeazate...trebuie sa fii luptator si cu un caracter puternic si nu trebuie sa renunti la orice conflict aparut...
#6
wakkK cu siguranta nu vei pleca asa de usor . pe langa asta nu cunosc cazul nu ma bag dar tin sa cred ca wakkK stie ce face .


dar nu vine vara aia odata :lol:
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#7
Prietene ,daca chiar crezi ca am nevoie de recunoasterea ta o arzi mega mega mega mega trist. Si la stilu cum o vorbeai cu bietu pusti nu cred ca ii convenea.TRISTULE!.

E chiar pe bune, am sa ramai un simplu player . motivele sunt mentionate mai sus.



ps:log out de pe forum ca nu ma consum cu specimene de genu.. rog administratorii sa-mi sterga contu'.
ps2: si ca sa stii si tu wanted atata timp cat un admin nu ia atitudine , de o zi 2 joc pe server si vad ca oamenii cu lag sunt da-ti afara cand se mai trezeste vreo unu, gag ia cam la fel , etc si amd. nu vreau sa critic pe nimeni, dar adminul chiar e o responsabilitate!

Inca o data sanatate si toate cele bune

wakkK.
#8
Wakk te iubim noi ca tine vrem sa fimSmile)
gluma.
Nu serios...nu e nevoie se pleci :-??
si eu am fost luata peste picior cand au vazut altii ca am admin, dar de asta nu mai pot eu Smile).
#9
nu`i nevoie sa te superi asa tare wakkk. iti dau o ceapa ca sa iti treaca Big Grin.

sper sa ne vedem pe serv Wink.
#10
Wakkk, sa-ti dau doua palme sa te trezesti, nu fi copil... stiu ca poti.
Te astept pe server.
Ps. Fii barbat !!!
#11
cred ca imperintenta nu`si are limite . deja mi se face greatsa . mai bine nu mai zic nimic
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#12
da-mi postul unde ai anuntat ca nu mai poti juca de pe steam si ma mai gandesc daca nu-ti scot adminul
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#13
deci
mi-a zis mie ca nu poate juca de pe steam , si i-am zis ca nu are voie sa joace cu numele de admin/slot fara steam , iar daca a facut asta , atunci ii dam removed !

PA


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)