Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reclamatie Clean
#1
- numele adminului:Clean
- nickul meu:BiN
- Am primit Destroy si Ban fara dovezi!
- dovezi:
- eu nu ma simt in stare sa propun,Voi decide-ti![Image: untitled.bmp]

____________________________
Respecta ca sa fii respectat!
#2
inseamna ca ai folosit cod...
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#3
ai steam !
ai vreun prenume !
esti sigur ca ti s-a facut vreo nedreptate ?
esti sigur ca esti jucator profi si joci la sunet si nu si-a dat seama adminul ca tu joci la sunet !
#4
hai sa fim seriosi... eu ii dau dreptate lui clean pt ca stie jocul destul de bine
#5
Daca stie jocul mi se pare ca de data asta sa inselat! Jucam la sunet si am si counter strike protocol 47+48,nici macar nu ai cum sa joci cu cod pe protocul 47+48.Daca aveam cod nu ma mai stofocam atat sa-mi scoata banul,mai sunt servere dar pe sv asta joaca mai multi prieteni din Barlad care-i cunosc.

Rog sa mi se scoata banul!



____________________
Respecta ca sa fii respectat!
#6
Nu-i vorba de nici sunet dj e vb despre "ajutatul" cu no recoil.Pozele sunt inutile in acest caz,blindul nu-si are rostul aici iar ca sa pierd vremea sa fac un demo la ceva evident in timp ce userii raportau pe u@ suspiciunile cu privire la acesta mi se pare deasemenea fara rost ( oricum ca sa fiu sigur 100% am stat spec 4-5 runde).
Daca tu poti explica bin cum tragi cu ak juma' din incarcator in acelasi punct eu ma las si de cs si de adminat si de toate.
Aaaa si dupa ce iei 2 destroy si tu intri inapoi cu diferite nickuri vrei cumva sa nu iei ban ( 1000 oricum ) ?


P.S. : Pe sv in acel moment mai erau admini care pot sa confirme sau nu ( cum vor ei si daca este cazul ) cele relatate mai sus.
Oricum...daca tot ai nesimtirea sa intri cu cod pe un sv macar vino cu ceva mai nou ca unii din noi s-ar putea sa admineze servere de cs dinainte de a "inventa" tu jocul acesta.
#7
Banat pt. adresare de cuvinte jignitoare
#8
Nu doresc sa intru intr-o polemica cu tine chiar daca aplici pe langa nesimtire si un strat de 2peu.Am o singura rugaminte : NU NE LUA DE P.R.O.S.T.I ( ca "mi se pare" ca asta incerci ) SI NU TE APUCA DE DAT LECTII DE CS SI IT !!!! S-ar putea sa fie unii pe aici care sa-ti dea peste nas in ambele domenii.
Cam atit ... ownerii sa decida atit in privinta mea cat si in privinta acestui user !
O zi buna !
#9
cand vei avea steam si vei fi jucator PRO atunci vino pe serverul cs.u-s.ro !
Bafta si incearca sa fii mai serios oriunde te-ai duce !
Vei fi binevenit atat timp cat esti corect !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)