Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban Goodbye my lover
#46
Topic closed !
#47
Wanted Wrote:Topic closed !

ce topic closed ma? poate te banez, vezi-ti de treaba :| . ai goodbye tu stii ca am respect fata de tatal tau ca e un om jos palaria, si cum suneti voi generatia asta de neinfricati stii bine ca nu ti-as face nimic. dar pot sa dau cu toporu swichul de pe stalp si las tot cartierul fara net Smile
#48
playa Wrote:
Wanted Wrote:Topic closed !

ce topic closed ma? poate te banez, vezi-ti de treaba :| . ai goodbye tu stii ca am respect fata de tatal tau ca e un om jos palaria, si cum suneti voi generatia asta de neinfricati stii bine ca nu ti-as face nimic. dar pot sa dau cu toporu swichul de pe stalp si las tot cartierul fara net Smile

swichul de la usa :lol: :lol:
#49
Playa, poti sa faci asta. Cu sau fara calculator, mi-e totuna. Si poti sa ma lovesti cand ma vezi, chiar nu imi pasa daca ma lovesti. Si repet, nu-i vad implicarea tatei in aceasta discutie. Totul are legatura cu mine si comportamentul meu infect, de care sunt foarte constient..dar nu ma pot schimba peste noapte, asta sunt eu. Cine vrea sa ma accepte, sa ma accepte cum sunt eu. Si gogu, in fata, ti-as spune poate chiar si mai rau, mie nu mi-e frica de bataie, si tu..in cuvinte, n-o sa ma bati niciodata! Poate iti vei folosi pumnul, dar asta ar spune si mai multe despre tine. Daca ati fi atat de destepti pe cat sustineti, nu m-ati baga in seama. Dar voi cautati cearta, cautati sa va afirmati! Eu cautam doar sa ma joc..de limbajul meu, eu sunt vinovat. Dar nu cred ca ma cunoaste cineva dintre voi indeajuns de bine ca sa spuna asa lucruri despre mine. Cine ma cunoaste cu adevarat, n-ar spune asa lucruri niciodata. Si nu aberez..nu am de ce sa va mint pentru ca nu imi pasa ce credeti voi despre mine. Eu am vrut sa ma joc counter-strike atunci cand am intrat pe server, nu sa ma iau la cearta cu voi. Desi e prea tarziu, imi cer scuze si-mi pare rau ca am intrat pe server si v-am tulburat "vietile virtuale".
#50
Goodbye my lover Wrote:Playa, poti sa faci asta. Cu sau fara calculator, mi-e totuna. Si poti sa ma lovesti cand ma vezi, chiar nu imi pasa daca ma lovesti. Si repet, nu-i vad implicarea tatei in aceasta discutie. Totul are legatura cu mine si comportamentul meu infect, de care sunt foarte constient..dar nu ma pot schimba peste noapte, asta sunt eu. Cine vrea sa ma accepte, sa ma accepte cum sunt eu. Si gogu, in fata, ti-as spune poate chiar si mai rau, mie nu mi-e frica de bataie, si tu..in cuvinte, n-o sa ma bati niciodata! Poate iti vei folosi pumnul, dar asta ar spune si mai multe despre tine. Daca ati fi atat de destepti pe cat sustineti, nu m-ati baga in seama. Dar voi cautati cearta, cautati sa va afirmati! Eu cautam doar sa ma joc..de limbajul meu, eu sunt vinovat. Dar nu cred ca ma cunoaste cineva dintre voi indeajuns de bine ca sa spuna asa lucruri despre mine. Cine ma cunoaste cu adevarat, n-ar spune asa lucruri niciodata. Si nu aberez..nu am de ce sa va mint pentru ca nu imi pasa ce credeti voi despre mine. Eu am vrut sa ma joc counter-strike atunci cand am intrat pe server, nu sa ma iau la cearta cu voi. Desi e prea tarziu, imi cer scuze si-mi pare rau ca am intrat pe server si v-am tulburat "vietile virtuale".
Esti singurul care are o viata virtuala dintre noi toti Smile iti creezi scenarii in cap in care tu esti o victima si toti au ceva cu tine!!Prin tot ceea ce spui dovedesti ca pe ora ce trece devii din ce in ce mai pro Smile Daca tu intrai si jucai normal si nu injurai nu avea nimeni nimic cu tine!!

P.S:Te fac din cuvinte si cand tac,doar ca nu fac din asta un scop in sine pt ca nimeni nu trebuie sa-ti dovedeasca tie nimic!Ultimul reply!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#51
Dragul meu Gogu, tocmai mi-am recunoscut vina si nu am spus ca eu sunt victima. Ai deviat de la subiect. Si ca sa ma bati din cuvinte trebuie sa-ti mai largesti vocabularul. Nu vad ce legatura are "viata virtuala" cu scenariile concepute in mintea mea. De dovedit, nu-mi dovediti mie. Va dovediti voua insiva ca sunteti cocosei si ca sunteti mai buni ca mine in toate. Dar eu am doar 15 ani si o viata inainte. Voi deja incepeti sa imbatraniti si va luati in gura c-un dobitoc "cu cosuri pe frunte si cu plete in aer". Da, asta sunt eu, ma simt bine in pielea mea si nu cred c-as schimba ceva ca sa va demontrez voua ca pot. Stiu eu mai bine care imi sunt limitele!
#52
Good, daca te rog, pui o poza cu tine ? Mersi frumos!
#53
nu de alta da sa stiu daca ne vedem prin iasi vreodata Smile)
#54
eq, da-mi id de mess si-o sa-ti dau si mai multe daca doresti. Si le poti posta unde vrei.
#55
Nu is eu cu postatul, chestii de astea. th3_wiz4rd2005 . mersi!
#56
gata ca am obosit!
#57
playa Wrote:gata ca am obosit!

asai cand ii bagati in seama pe toti "smecherii" la calculator care nici sa-si stearga mucii nu stiu. Ne chinuim oameni de 20-30 de ani sa le explicam la copii de 14-15 ani cum sa se comporte. Lucrurile astea se invata in cei 7 ani de acasa. Noi suntem pusi aici ca admini , nu ca babysitters. Din cate stiu catalin a banat clasa lui de ip, deci sper ca nu o sa o mai vad pe mizeria asta pe server.

PS: Mie dor de vremurile alea de acuma 5-6 ani cand mai toata lumea avea ip fix, atunci se juca cs adevarat , nu vorbarie , injurat si coduri cat cuprinde ca acuma cand toti au ip dinamic si nu le pasa daca iau ban.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)