Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban Goodbye my lover
#16
In primul rand, danutza..deja mi-am cerut scuze tuturor. In al doilea rand nu vad care-i legatura.."FIU DE PREOT", tata e preot, ok. Si nu vad legatura intre mine, tata si cs. Eu nu vorbesc urat fara rost. Cand vezi ceva gen rox sau iza sau eva sau stefy..care sunt in centrul atentiei ca sunt fete. Pe server jucam cs dragii mei. Nu le mai pupati atat in fund, ca n-ar fi niste zeite. Sunt niste player-i la fel ca noi! Dar sunt niste player-i care intai ar trebui sa se invete cu butii si apoi sa joace pe server-uri publice! Tocmai de aceea, player-ii de genul, isi merita cu varf si indesat "calitatile" pe care le atribui lor. "incompetenti", "noobi", etc.
#17
cam are dreptate goodbye
#18
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


daca te credeai mai matur si mai destept ca noi nu mai erai asa de frustrat si nu te oboseai sa scoti atatea bazaconii.

nu esti invatat sa joci cu fete pe un server!!!
nu stii ce sunt alea bune maniere!
nu esti capabil sa inveti!
are dreptate danutza! o sa fie mandru tatal tau de tine cand o sa vada cum vorbesti ^^, :twisted:
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#19
Eu te bat in glock si vorbesc si cu rox. Hai sa vorbim serios acum. Iti dau un exemplu: Vorbesti mult si fara rost; daca vezi ca ai +10 si eu am +40 pentru ce ma faci but sau robot? UH. AAHHAHAHAH. Veziti de treaba ta! Rox iza x y z, ce treaba ai cu ele ? Te incurca chatul cumva ? Scoate-L! Toate aceste cuvinte ia-le ca pe un compliment! Hai salut fanule!
#20
misogin :|
#21
De-ar fi doar atat sa zici noobi,incompetenti!!!Pe mine m-ai injurat mult mai rau fara sa-ti zic nimic in fine!!!Daca ia playa atitudine si vorbeste cu taicatu n-ar fi chiar rau!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#22
ce treaba are taicatu? LOL Smile pai se zice ca porti respectu lu taicatu! Pai se zice ca esti educat de un preot, pai iti dai seama daca aude taicatu ca tu vorbesti in halul asta ca te renega? Hai sa zicem ca e mai modern taicatu, si din cate stiu eu e baiat de "gasca" chiar daca e preot, dar ar intra in pamant de rusine stiind ce ii fac baietii, ca de fapt voi sunteti doi, si amandoi faceti panarama pe server.
#23
pai..rox, pentru mine, pe counter-strike, o fata inseamna la fel de mult ca un baiat. "Bunele maniere"? daca nu le am, nu le am nu numai cu fetele, ci cu oricine. Nu cred ca meriti mai mult respect doar pentru ca esti fata. Playa - Educat de un preot? da, tata m-a educat bine. Dar nu putea fi cu ochii 24/24 pe mine. Nu cred ca are tata vreo legatura cu "bunele mele maniere de pe server" si nu cred ca "bunele mele maniere de pe server" au legatura cu bunele mele maniere..Rox, tu nu meriti respect si nici de impus nu poti, nu cu mine. (sunt fata, lol 8->). Eqq, nu cred ca trebuia sa te bagi, da..esti mai bun ca mine, si ce-i cu asta?Putin imi pasa mie de cs si daca esti tu mai bun ca mine, dar spuneam ca aceste "fete" sunt mai slabe ca butii uneori..si de gandit?! nu prea, lasa de dorit.
#24
"nu esti invatat sa joci cu fete pe un server!!!" (pe asta n-am vazut-o) nu-ti da atata importanta ca esti fata..tu dovedeste intai ca gandesti si dupa spune-mi mie ca esti fata! O fata de 18 ani..normala, n-are limbajul, comportamentul si gandirea ta, NICI PE DEPARTE. Tu esti foarte "speciala"!
#25
Gogu - tie ti-am zis ca esti homosexual, dar m-am inselat amarnic. Tu esti frustrat sexual! Pupincurist! asta esti tu
#26
Goodbye my lover Wrote:Gogu - tie ti-am zis ca esti homosexual, dar m-am inselat amarnic. Tu esti frustrat sexual! Pupincurist! asta esti tu

vai baiete...gogu e de 2-3 ori mai mare ca tine.... :lol: sa nu vii in iasi la facultate ca te striveste intre degete ca o musca. Tocmai asta ziceam, educatia. Instigi toata lumea ca ti s-a umflat fibra optica pe tine Smile. La ce texte scrii tu aici sa nu zici ca nu meriti un pumn in cap :|. Nu stiu la ce te mai las sa mai postezi.
#27
Lasa-l sa vedem cata imaginatie mai are in el
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#28
Prietene, nu am zis că sunt mai bun ca tine! Viaţa mea nu se rezumă la un joc. În timp ce apăs mai socializez cu lumea că în fond asta caut; nu să fiu cel mai bun! M-ai văzut vreodată pe mine să vorbesc urât? Totul ţine de gândire indiferent că te-a educat un preot sau un om de rând. O fată trebuie respectată indiferent de orice, şi nu mă refer că trebuie sa îi zici săru`mâna (nu fac aluzie la ROX sau iza sau altă fată.) Nu îţi ştiu comportamentul în compania unei fete şi nici nu mă interesează. Indiferent ce se spune pe aici, eu tot te respect că aşa e frumos! Când faci nişte remarci, gândeşte peste jocul ăsta. Poate GOGU e olimpic la 5 obiecte, are 3 facultăţi si lucreată la NASA.Nu judeca oamenii după aparenţe că e posibil să cazi singur de pro.st. Scoateţi capul pe fereastră că sunteţi mari şi de acum începeţi să cunoaşteţi fel de fel de oameni . Baftă şi respect! :wink: :wink: :wink:
#29
Goodbye my lover Wrote:Gogu - tie ti-am zis ca esti homosexual, dar m-am inselat amarnic. Tu esti frustrat sexual! Pupincurist! asta esti tu
el e omul nostru!!!nu's pupincurist pt ca n-am pupat pe nimeni in fund,eu doar ma port frumos cu o fata si cand greseste ii explic nu trec cu vederea in fine e parerea ta si nu's nici frustrat sexual,eu cred ca tu nici nu intelegi ce spui dezbraci cuvintele de sens ai depasit cu mult granitile acestui joc.Ar trebui sa se ia o masura in privinta acestui jucator.Daca pe forum face ce face inchipuiti-va pe servar!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#30
si da, gogu va ajunge la NASA :!:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)