Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UNBAN danutzZ :|
#16
playa mai da-i odata /top15 si vezi ce scrie acolo.eu nu fac ca tine.cand am scor negativ schimb numele in gen "FAN LIVERPOOL" sau "playa(canci_sunet)" , eu nu joc pt rank.daca as faceo ca tine as fi fost detasat in /top15.stiu ca esti uneori nervos pe mine ca ti-o dau prea urat dar asta e Wink.de atatea ori aveam scor gen 0-9 si am revenit.nu sa skimb nume Wink.sal
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#17
acu pot sa zic ca te intreci cu gluma si ca esti un mare NoOoOoB CU MULT TUPEU. am impresia ca tu postezi sa primesti locotenent. mai da /top15 si vezi ce scrie acolo. si invatza sa citesti topul Zeule. wtf tre sa iti explic eu?
#18
nu va m-ai certati mai degeaba.....cand o sa fie prins o sa primeasca ban si gata .....fara dovezi nu poate lua ban ....are si el dreptul lui pe server
#19
HAHAHAHAHA playa.la faza asta esti comic.crezi ca pe mine de gradul de sergent sau plutonier colenel etc sau ce grade mai sunt :| la faza cu "NoOoOoB" sau cum te-ai mai exprimat tu mai gandestete.mai vedem noi.sal
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#20
tu vrei sa postez topul pe forum si sa iti desenez ce inseamna sa fii slab? ratia ta e 2. sa iti explic cum vine ca nu am chef sa desenez: la scorul tau de pe sv inseamna ca ai omorat 2 si pe urma ai crapat si tu. asta face oricine. si next time masoara-ti cuvintele cand devii ofensat ca poate iei ban...ca nu is administrator marioneta pe acest forum. trebuia sa ai ban de mult pe forum. pe server nu iti dau pt ca nu am motiv. si nici nu as vrea ca serverul sa piarda un jucator asa bun ca tine :mrgreen:
#21
ms pt compliment.dar eu nu joc pt rank.asta e daca sunt pe 1.nu joc pt ratie. Wink.vrei sa joc cu alt nume de acuma sa nu mai fiu pe 1 si sa fii tu?oricum o sa fii tu pe 1 pt am teste in ultima saptamana bla bla bla Tongue
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#22
shot yourself


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)