Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UNBAN danutzZ :|
#1
78.97.163.177:27015 ms
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#2
26-05-08 danutzZ CS.U-S.RO PUSH Limit push 60 minutes


ii putzin..data viitoare dai 288 dublu dekt se da...k nu se face cerere de unban pt push

have a nice day
..............NOT!
#3
nu ca am luat permanent asta-i faza..daca era 144 minute nu ziceam nimik..:|
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#4
Player --- danutzZ
Bantype ---SteamID and/or IP address
SteamID --- no SteamID present
IP address ---78.97.163.177
Invoked on ---26-05-2008 - 21:17
Banlength ---60 minutes
Expires on--- 26-05-2008 - 22:17 (36 minutes remaining)
Reason --- push
Banned by Admin--- CS.U-S.RO PUSH Limit ()
Banned on Server ---CS.U-S.RO PUSH Limit (de_dust2)
Previous offences --- 0
#5
:O:O:O ms ms :*.de obicei imi arata timpul cand luam ban pt push.acu nu-mi arata
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#6
cata vrajeala pe capul tau danutzz. mai abtine-te
#7
oricum presimtirile mele de admin imi zic ca in viitorul apropiat danutz o sa fie banat permanent! parerea mea!
#8
danutzZ sunt probleme ? joci cumva cu cod si nu stiu eu ? sau ce facem ? ne batem joc de acuma ?
#9
presimtirile tale vor da gres.te asigur zuzu Wink
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#10
pai daca o tii tot asa danutzz, o sa iti doresti tu sa nu mai joci pe sv, nu o sa fie nevoie de ban Smile
#11
iti dau dreptate playa.stiu la ce te referi.dar as vrea sa fiu lasat in pace Wink gata nu mai zic nimic.asa consider ca e mai bine Wink hf
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#12
dane...ti-am zis eu ceva in timpul jocului? eu ti-am cerut odata pozele si atat. ca ai sau nu cod nu ma mai intereseaza. eu ma oftic numai daca unu e mai bun ca mine si e suspect, dar unu suspect si mai slab ca mine nu ma intereseaza. [punct]
#13
playa Wrote:dane...ti-am zis eu ceva in timpul jocului? eu ti-am cerut odata pozele si atat. ca ai sau nu cod nu ma mai intereseaza. eu ma oftic numai daca unu e mai bun ca mine si e suspect, dar unu suspect si mai slab ca mine nu ma intereseaza. [punct]


atunci playa fara se te superi ... esti admin degeaba! iao ca pe o gluma! cum adica nu te intereseaza daca unu are cod si daca e mai slab ca tine! omg
#14
cred ca in sensul de a da importanta in viata sociala !
#15
in sensu de ai arata lui danutzz ca se sparge prea mult pe forum pe aici de parca ar fi nu stiu ce Zeu, Tata Lor. De ce se crede asa de bun nu inteleg? Ca am vazut ca in top are un scor de vai de capul lui. :|


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)