Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propuneri campionat 2012 !
#1
Am vazut ca servarul este din ce in ce mai plin, nu trebuie sa pierdem aceasta ocazie ! Propun un campionat de 2 vs 2 sau 5 vs 5 ! Desigur cu o rasplata, asadar propun ca admini sa puna cate 5-10 lei sau cei care participa !
Am timp si pot organiza/supraveghea campionatul ! Astept raspunsuri !
#2
eu is deacord dar cum dam banii ? daca altii stau mai departe ?
#3
Perfect deacord !
#4
deocamdata fair play , apoi vedem financiar , nu stiu ce sa zic!
#5
aprob 5v5....fa regulament si plan de bataie...organizeaza inscrieri si etc...inainte de a posta ceva oficial, le pui la sectiunea noastra si ne sfatuim ce si cum...bafta
#6
Problema nr. 1: ne trebuie server. Dupa ce facem rost de server, eu zic sa facem 10 campionate, nu unul singur!
#7
playa Wrote:Problema nr. 1: ne trebuie server. Dupa ce facem rost de server, eu zic sa facem 10 campionate, nu unul singur!



Grasu rezolva !
#8
dj Wrote:
playa Wrote:Problema nr. 1: ne trebuie server. Dupa ce facem rost de server, eu zic sa facem 10 campionate, nu unul singur!



Grasu rezolva !
ma bucur sa aud asta, ma implic, dar poate o lalaiti pana pe 15 aprilie sa ajung in romania :lol:
#9
e bine si asa, daca merge bine primul vor mai fi nu? Sigur prinzi.
#10
Propun 2 vs 2, prinde mai usor la public, este mai usor de gasit oameni, se vor da mai putin loviti, plus ca vor fi echipe mult mai multe... Eu zic campionatul sa se premieze cu admine sau accese pe forum ...
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#11
Anarchy Wrote:e bine si asa, daca merge bine primul vor mai fi nu? Sigur prinzi.
care primul gimi? Au mai fost si altele :lol: , tu esti mai nou asa pe aici, dar unii din noi suntem decand serverul!
#12
playa Wrote:
Anarchy Wrote:e bine si asa, daca merge bine primul vor mai fi nu? Sigur prinzi.
care primul gimi? Au mai fost si altele :lol: , tu esti mai nou asa pe aici, dar unii din noi suntem decand serverul!

stiu ca au mai fost. Crede-ma, "gimi". Ma refer odata cu noul an, odata cu noua initiativa, "gimi". :roll: Smile
#13
Daca e vorba de servar, hmm spuneti-mi o configuratie acceptabila sa sustina un servar de CS, adica CPU, RAM , Hardisk. Multumesc !
#14
8 echipe a cate 5 ca oricum ne strangem noi si mai chemam si prieteni Big Grin team 1 vs team 3 , team 2 vs team 4 , team 5 vs team 7 si apoi team 6 v s team 8 Big Grin
#15
Dupa cum vedeti mai jos am mai organizat un campionat, aveti cam tot ce va trebuie, daca aveti ceva de adaugat, rugati un administrator pentru accese la aceasta rubrica ( cel sau cei care vor sa organizeze ) faceti anunturi, chemati echipe, prieteni sa se inscrie, urmariti si dicutiile, ce treburi vor trebui lamurite sau reglementate, ce probleme veti intampina ... Asa ca adunati-va macar 3 oameni sa organizeze, mai chemati si adminii la nevoie sa va ajute cu mici treburi, hltv, suspecti de cod si alte traznai ce pot avea play-erii, non-smoke, tinte puse la awp si multe alte chestii care scapa usor neobservate. Si nu in ultimu rand un server de war pus la punct cu setarile de rigoare.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)