Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propuneri campionat 2012 !
#16
deci se face ceva sau doar cu vorba atat ?
#17
Schimbati id-uri intre voi, astia care doresc sa organizeze, vorbiti in amanunt, nu asteptati posturi de la altii, cand faceti ceva constructiv, etalati apoi ideea pe forum si noi o sa va ajutam cu cat puteam. Asa ca treceti la treaba daca doriti campionat...
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#18
Oke add: ardeleanu_tudor pentru cei care sunt interesati.
#19
"Campionaturile"/Lan-urile se fac ,de obicei, la o sala, nu acasa. N-ar fi mai bine sa mergem la o sala? (Vdo/starnet)+ ca avem server de war acolo,steam,nu vor exista suspiciuni de hack, etc.
Lumea vorbeşte,da' lumea plăteşte,că tot ce faci se-ntoarce şi te urmăreşte şmechereşte.
#20
nDy Wrote:"Campionaturile"/Lan-urile se fac ,de obicei, la o sala, nu acasa. N-ar fi mai bine sa mergem la o sala? (Vdo/starnet)+ ca avem server de war acolo,steam,nu vor exista suspiciuni de hack, etc.

si pt cei din afara, cum se procedeaza??????
noth!ng Heart u-s
#21
Eu vin calare pe un magar...sa imi ziceti cand sa plec...Smile)
GlumeamTongue
Daca e jucam fiecare de acasa si joaca cine vrea de la sala de net...
#22
pai nu se inregistreaza partidele prin HLTV ? ce suspiciuni de cod ?
#23
vreti campionat? Vreti sa stiti daca vom reusi sa organizam un campionat? Spuneti acum 2-3 parerea daca vreti sau nu, si eu o sa va pun un campionat la punct, dar v-a trebui sa trecem prin niste mici etape, dar v-a fi foarte rapid! Asadar, ia spuneti.....
#24
playa Wrote:vreti campionat? Vreti sa stiti daca vom reusi sa organizam un campionat? Spuneti acum 2-3 parerea daca vreti sau nu, si eu o sa va pun un campionat la punct, dar v-a trebui sa trecem prin niste mici etape, dar v-a fi foarte rapid! Asadar, ia spuneti.....
Eu ma bag daca chiar se va face ceva..Dar cum va fi?jucam pe o miza ceva sau 4fun?
Ps:eu te-as putea ajuta daca pot si daca ai nevoie..
#25
nu stiu dak ma insel...dar cred k eu am organizat primul campionat cs pe server(sper k nu a sunat prea aiureaTongue)...deci...daca aveti intrebari sau nevoie de sfaturi sau ajutor intrebatiBig Grin...dar vreau intrebari concrete si nu povesti
#26
Da playa ! Dorim campionat ! De asta amf acut topicul, avand in vedere ca nu am facut nici un campinat, DA avem nevoie de tine !
#27
Pai avem un server pe care sa jucam?ca nu putem juca pe u-s ca este public...
Sunt niste reguli daca nu ma insel pe forum...Acuma avem nevoie sa facem echipele...Dar sa stim intai cum jucam..adica 4fun sau pe ceva miza..
Sa vedem cati vom fi..pentru a vedea daca facem 2vs2,4vs4,5vs5,etc
#28
faceti rost de id de !YM/skype si vorbiti nu aici pe forum se face treaba. lasati contacte si discutati cum trebuie.
#29
Pot sa participe si playeri sau doar admini sau cei din clanul anu?
#30
Oricine care are legatura cu cs.u-s.ro.
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)