Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pronosticuri Sportive,Predictii,Ponturi
#17
Zuzu Wrote:jucati bai frate live la bet365 , casa de pariuri online cu cea mai buna oferta la meciurile live. Te pui frumos in fata televizorului sau a calculatorului si te uiti la meci. Dau un exemplu joaca Hercules cu Real Madrid si eu ma uit la meci. Si sunt 2 scenarii cand eu o sa pariez:
1-prin minutul 20-25 daca scorul e 0-0 si se joaca deschis cu multe ocazii de poarta, Real Madrid atacand in valuri si Hercules cu autobaza si incercari de a inscrie pe contratac , atunci pun peste 0,5 goluri .. cota de aproximativ 1.10.
2-daca de exemplu in minutu 30 Real Madrid conduce cu 2-0 , pun ca Real madrid va castiga meciul , tot vreo cota de aproximativ 1.10.

Pui 10 milioane in fiecare zi cand ai un scenariu dasta si in cateva minute ai castigat un milion. Pe luna ai profit de 30 de milioane.
Dar cateva chestii de respectat:
-intotdeauna sa vezi meciul la televizor
-niciodata sa nu pariezi toti banii
-nu va lacomiti, si sa va apucati sa pariati pe toate echipele care conduc 2-0 in minutu 30 , ca rareori se mai intampla si surpize, eu zic ca un meci dasta pe zi cu cota de 1,10 ajunge mai ales daca pariezi sume mari, eventual in weekend se pot paria mai multe meciuri pe zi ca e oferta mai bogata
-evitati campionate ca cele din Finlanda , Rusia, Ucraina, Singapore

Mai am si o metoda cu ceva tabel cu 20 de cote de la 1.01, 1.02 ... pana la 1.20 si cand termin tabelu am cota de 7 , dar e mai mult de discutat ..., oricum cand sunt la calculator si nu sunt pe budah_martzipanul , ma gasiti pe id-ul gabi_bet365 si putem discuta acolo mai detaliat.

Oricum cu prima metoda , daca te poti controla sa pui numai un singur meci pe zi si daca poti sa iti faci o parere obiectiva dupa ce urmaresti cateva minute dintr-un meci de fotbal, atunci nu ai cum sa nu iesi in castig.

bafta.



F ADEVARAT !!!!! Eu am cont acolo si stiu despre ce e vorba..

Reply


Messages In This Thread
Re: Pronosticuri Sportive,Predictii,Ponturi - by Wanted - 07-17-2010, 02:50 PM
Re: Pronosticuri Sportive,Predictii,Ponturi - by Wanted - 07-17-2010, 07:17 PM
Re: Pronosticuri Sportive,Predictii,Ponturi - by Wanted - 07-17-2010, 10:52 PM
Re: Pronosticuri Sportive,Predictii,Ponturi - by Wanted - 07-18-2010, 02:51 PM
Re: Pronosticuri Sportive,Predictii,Ponturi - by Wanted - 07-20-2010, 12:47 PM
Re: Pronosticuri Sportive,Predictii,Ponturi - by BogdaneL#B.u.T. - 07-20-2010, 02:15 PM
Re: Pronosticuri Sportive,Predictii,Ponturi - by Wanted - 07-21-2010, 06:08 PM
Re: Pronosticuri Sportive,Predictii,Ponturi - by Guest - 01-13-2011, 07:14 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)