Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
svr
#16
ah'...ce tare k sunt in retea clicknet n_n ! chiar daca am laaag (Asta e :oops: ,eu incerc)
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#17
sincer, nush ce atata bataie de cap cu acest patch de steam.acum sincer, din toti adminii si toti playerii de pe server, cine joaca de pe steam ??
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#18
darkclan Wrote:sincer, nush ce atata bataie de cap cu acest patch de steam.acum sincer, din toti adminii si toti playerii de pe server, cine joaca de pe steam ??
sunt cativa care joaca cu steam, crede-ma. de ex eu am multi prieteni care nici nu au valve instalat, si cand le ziceam inainte sa intre, iti dai seama ca nu intrau, preferau sa se duca pe alte servere care aveau 47+48
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#19
darkclan Wrote:sincer, nush ce atata bataie de cap cu acest patch de steam.acum sincer, din toti adminii si toti playerii de pe server, cine joaca de pe steam ??


EU ! :twisted:

#20
si eu joc doar de pe steam. de cand s-a pus, intru mai des.
#21
ikks Wrote:si eu joc doar de pe steam. de cand s-a pus, intru mai des.

Si eu!
#22
me 2 :mrgreen:
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#23
si eu :mrgreen: :mrgreen:
Uni spun stopdrogurilor.Eu spun stop codurilor
#24
steam ON!!!!
#25
v-a mai facut probleme azi ceva ? mai am o sansa dar asta inseamna sa schimb ip la server .... acu desi e fibra pusa sunt pe acelasi vlan cu ceilalti clienti (adica daca e un virusat care fute reteaua ma fute si pe mine).
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#26
A rulat in conditii bune astazi. Cel putin la mine. Sa speram ca s-a remediat problema. Poate era o chestie de moment.
#27
faza ciudata e ca nu a facut adminul de aici nimic ... nu stiu din partea cui a fost problema Big Grin
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#28
nu s-a remediat situatia ...mi-e tot mi se blocheaza ..ultima oara a fost acum 2 minute ..sunt pe rds
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#29
pai am vazut cand te-ai blocat ieri si am verificat erau si altii de pe rds care inca jucau .. deci a fost ceva din zona de la tine
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#30
Catalin Wrote:pai am vazut cand te-ai blocat ieri si am verificat erau si altii de pe rds care inca jucau .. deci a fost ceva din zona de la tine

Pana acum nu s-a mai blocat ! Insa este lag mare. Chiar nu se poate face nimic in legatura cu el?


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)