Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sugestie mp_startmoney 850 $
#1
Cum spune numele topic-ului , propun ca startmoney sa nu mai fie 800 ci 850 .
Avantaje : - munitie mai multa pentru fanii " DEAGLE"
#2
pro
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#3
Pro !
#4
CONTRA !
#5
Argumenteaza zz sa stim si noi poate...ne sucim.
#6
contra :/ n-ai nevoie de incarcator full pe deagle, 21 de gloante iti ajung
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
#7
mi se pare o prostie mare asta cu 850 fie ca ai cu 7 gloante mai mult sau mai putin e degeaba
#8
Gestapo.HD Wrote:contra :/ n-ai nevoie de incarcator full pe deagle, 21 de gloante iti ajung
ca daca ai 35 nu poti juca linistit , nu ?..
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#9
deagle iti iei cand stii ca dai bine , iti iei la runda de eco ( cand ai 1500-1800 $ ) , iti iei cu awp sau m4a1/ak...
la prima runda, joci in glock ( tero ) sau in usp ( ct ).
dai mai bine cu ele + ca ai 100+ gloante pe fiecare cu 800$. Tongue
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
#10
Contra, mi se pare o prostie. Ori e server clasic ori modificati dupa cum vreti voi? Lanterna nu vreti,cateodata restrict la smoke,acu' vreti 850$ la inceput de runda, maine ce o sa vreti? Restrict la armura?
Lumea vorbeşte,da' lumea plăteşte,că tot ce faci se-ntoarce şi te urmăreşte şmechereşte.
#11
Contra
Daca esti fan deagle,poti juca si cu 28 gloante...
#12
pro doar pentru varianta default, de la mama natura cand iti pui cs si te da cu acel startmoney.
#13
contra
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#14
nDy Wrote:Contra, mi se pare o prostie. Ori e server clasic ori modificati dupa cum vreti voi? Lanterna nu vreti,cateodata restrict la smoke,acu' vreti 850$ la inceput de runda, maine ce o sa vreti? Restrict la armura?


Contra
Mai asta a lu Ndy nu a zis nimeni sa nu joci cu lanterna ! dar sa o folosesti cand trebuie nu sa ma f*** pe mn !!!
#15
smantanosu Wrote:
nDy Wrote:Contra, mi se pare o prostie. Ori e server clasic ori modificati dupa cum vreti voi? Lanterna nu vreti,cateodata restrict la smoke,acu' vreti 850$ la inceput de runda, maine ce o sa vreti? Restrict la armura?


Contra
Mai asta a lu Ndy nu a zis nimeni sa nu joci cu lanterna ! dar sa o folosesti cand trebuie nu sa ma f*** pe mn !!!
daca omul te roaga pt ca ii sacadeaza, tu ndy trebuie sa fii intelegator nu sa fii tartor! Si mie imi sacadeaza super tare cand aprinde cineva lanterna! I-am zis lu gestapo sa nu mai frece laterna ca imi sacadeaza cs-ul, si drept raspuns: Si ce ma intereseaza pe mine asta? Na poftim, admin pe u-s pe care l-am sustinut de altfel si eu!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)