Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sebs
#46
intereseaza-teSmile...doar pe playa..tutun ii mai tin minte
#47
d m X Wrote:daca tu ai 3-4 ani eu ma duc si ma arunc de pe bloc . daca jucai tu cs de 3-4 ani pe u-s ,cum de ti`ai facut acont pe forum in data de Tue Jun 29, 2010 12:27 am ? aa zimi ca nu stiai de existenta forumului , si asa de curiozitate zimi niste jucatori sau admini care jucau constat acum 3-4 ani ? Smile

hai ca deja iesim in decor invata sa joci corect ca ceilalti HF.


joaca de 3 ani cs pe u-s ...ca si eu tot asa joc ..ne-am apucat toti odata ..si dupa cum vezi si eu am contul facut tot f tarziu..ps:in alte polemici nu intru ..nu ma bag
:!:
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#48
Ce subiect interesant . Multi dintre adminii astia noi sunt de guma. In primul demo bate 2 in 4 runde, iar in al 2 lea demo prinde muste. Va bateti cap in cap aici pe 2 demo-uri slabe in care nu e nimic neobisnuit. Cat despre faza cu cfg-ul; am ras putin. Scripturile is scripturi, (bhop silent run matrix etc) , nu au nici o legatura cu codul. In cfg sunt prezente doar comenzi si nimic mai mult. In concluzie, lasati toate zarva asta cu cod si prostii ca nu are nici o relevanta.
V-ati ajuns toti astia noi; urmariti doar sa dati in cap la altii, dar nu va respectati propriile decizii (aviz amatorilor care zic ceva si fac altceva).


//Nu m-am putut abtine sa nu-mi fac cont pe forum si sa dau un reply. Bafta!
#49
asta le zic si eu !
normal ar trebui sa aiba dovezi foarte clare de cod , !

de ce sa joci cu cod , daca nu bati pe oricine ?
unde e farmecul ?
#50
unucarestiecs Wrote:Ce subiect interesant . Multi dintre adminii astia noi sunt de guma. In primul demo bate 2 in 4 runde, iar in al 2 lea demo prinde muste. Va bateti cap in cap aici pe 2 demo-uri slabe in care nu e nimic neobisnuit. Cat despre faza cu cfg-ul; am ras putin. Scripturile is scripturi, (bhop silent run matrix etc) , nu au nici o legatura cu codul. In cfg sunt prezente doar comenzi si nimic mai mult. In concluzie, lasati toate zarva asta cu cod si prostii ca nu are nici o relevanta.
V-ati ajuns toti astia noi; urmariti doar sa dati in cap la altii, dar nu va respectati propriile decizii (aviz amatorilor care zic ceva si fac altceva).


//Nu m-am putut abtine sa nu-mi fac cont pe forum si sa dau un reply. Bafta!
dumneavoastra fiind cine? cu ce nick joci pe u-s?

DEMO este c-am slab nu se vede perfet daca are sau nu aim...iar adminul nu cred ca trebuie sanctionat.
#51
k4k4 Wrote:
unucarestiecs Wrote:


Cu respect. Aici se discuta un subiect; nu cred ca are relevanta cine sunt eu.
#52
e de ajuns ca stiu EU cine e EL !
asa ca simplu si la obiect !
#53
As dori decizia finala...bine inteles daca se poate Smile
#54
e de la sine inteles !
vreau ceva concret !
#55
Aaa, in legatura cu cel nou care a postat, daca eu ma insel si omul asta, dundi nu a folosit cod, eu cer sa mi se scoata adminul ca habar nu am.
Sa nu-mi mai bat capul daca nu cunosc.. Oricum joc de placere. Numai bine.
#56
Mai lasa-ti naibii o data orgoliile, eu cred ca dundi daca a folosit cod va recunoaste , il vad un baiat sincer , asta e , nu e chiar asa de clara dovada.

Consider ca merita sa fie lasat sa joace.




edit 1: nu ma refeream la tine codename
#57
eu cred ca a folosit. Ce orgolii ma, ce tastezi de pe pereti, daca mi se pune la indoiala vorba, sa vina altu, care-i problema.. atata bataie de cap, leaga-l frate de gat pe dundi..eu nu bag mana in foc pentru nimeni.
#58
stai ca nu am inteles tu dece esti asa suparat code?
pt ca dovezile tale si a lu sebs nu sunt asa de bune?sau cum?
joc frate si eu joc de placere dar daca la voi da omul cateva capuri ii codat atunci asa sa fie ....ar trebui sa stau si eu pe voi sa va fac demo.uri si sa dau zoom sa vedeti si voi ce "aim"(bulan) aveti:-J
sau na poate o fii stiinta Smile)
#59
stai ca nu am inteles tu dece esti asa suparat code?
pt ca dovezile tale si a lu sebs nu sunt asa de bune?sau cum?
joc si eu tot de placere dar daca la voi da omul cateva capuri ii codat atunci asa sa fie ....ar trebui sa stau si eu pe voi sa va fac demo.uri si sa dau zoom(sa vedeti cum se duce glontul) sa vedeti si voi ce "aim"(bulan) aveti:-J
sau na poate o fii stiinta Smile)
#60
Si nu vreau la nici unul sa se scoata adminul....va.ti facut treaba si am intelesTongue


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)