Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
redirecte
#1
sper sa ia cnv in seama acest topic...
scopul lui e de a aduce mai multa lume pe server...

propun k adminii kre tin frecvent calculatoarele deschise... sa tine redirecturi pt servere...

kre ati fi de acord... lasati un reply...
#2
eu sunt de acord !!!

#3
Cum adica sa tinem redirecturi pentru servere ?!
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#4
se fac un fel de servere fake...si cand inceark unu sa intre il redirectioneaza pe cs.u-s.ro
#5
baubau Wrote:se fac un fel de servere fake...si cand inceark unu sa intre il redirectioneaza pe cs.u-s.ro
dap.eu zik da
#6
la mn sta pc-ul deschis 24/24 7zile/7 :lol: :lol: daca ma invata si pe mine cnv cum se tin aceste redirecte, voi ajuta si eu Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#7
Dap...
#8
eu am zis de aproape 1 an de zile de aceste redirecturi ... dar ma ascultat cineva ... ( Batman :lol: Batman ) ... am un model de redirecte ... care vrea si stie sa le modifice ... poate sa imi dea un buzz pe mess .. si ii dau formatu RaR .... astept buzz-urile voastra .. eu pot tine in jur de 60 de redirecte pe rashita mea de cafea .... daca nu chiar si mai multe acuma .... dar astept



si poate asa va fi si activitatea aia dorita pe timp de noapte
#9
laurentzii Wrote:eu am zis de aproape 1 an de zile de aceste redirecturi ... dar ma ascultat cineva ... ( Batman :lol: Batman ) ... am un model de redirecte ... care vrea si stie sa le modifice ... poate sa imi dea un buzz pe mess .. si ii dau formatu RaR .... astept buzz-urile voastra .. eu pot tine in jur de 60 de redirecte pe rashita mea de cafea .... daca nu chiar si mai multe acuma .... dar astept



si poate asa va fi si activitatea aia dorita pe timp de noapte


nu iti asuma ideile lui zuzu, ok? zuzu a fost primul pe acest forum care a pomenit de redirecte, apoi jst Smile
#10
faptele nu vorbele te fac sa fii mare!
parca asa zicea Ombladon...
care va pricepeti treceti la treaba...si daca aveti timp sa dati sfaturi celor care nu se pricep , cum as fi eu...ar fi excelent
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#11
zuzu si jst au f mult timp de cand zic asta !
ii rugam sa explice pas cu pas cum sa facem !
serios vorbesc !
#12
danutzZ Wrote:faptele nu vorbele te fac sa fii mare!
parca asa zicea Ombladon...
care va pricepeti treceti la treaba...si daca aveti timp sa dati sfaturi celor care nu se pricep , cum as fi eu...ar fi excelent

mare om Ombladon :lol: nu ma pricep la redirecte, daca ma pricepeam erau facute de mult Wink mai ales ca in camin nu platesc curentul electric :lol:
#13
exact cum zicea cineva de aici..se creeaca un fel de server fake , numele il alegem noi., de genu " admine moca " ca sa aiba priza la public se vede pe internet ca fiind full 24/24 iar cand incearca cineva sa se conecteza il redirectioneaza pe US.serverul nu am cum sa il fac eu ca nu am acces la rcon...
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#14
i-am trimis model de redirect lui catalin. sper sa se descurce.daca altcineva se pricepe mai bine va rog dati-va cu parerea....e cam cazul sa lasam vbele deoparte.... cum zicea danutzz
#15
nu e nevoie sa dati cu parerea..stiu sa creez unu a-z..da cum ziceam.nu am acces
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)