Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatie verde
#1
- numele adminului verde
- nickul tau cu care ai jucat pe server in acel moment wnTeD
- ce comanda a fost aplicata asupra ta sau cu ce a gresit adminul fata de tine DESTROY
- dovezi [poze; demo; copy-paste consola] fara acestea reclamatia va fi stearsa ti`am pus toate pozele in jur de 80 ,am stat vreo 15-20min sa le uploadez <!-- m --><a class="postlink" href="http://imageshack.us/gal.php?id=r52nks_YyuHs2KeV46WWnKmU5tzgodba4JM">http://imageshack.us/gal.php?id=r52nks_ ... tzgodba4JM</a><!-- m -->
- au dreptul sa posteze doar administratorii (culoare verde si visinie ) si adminul caruia i s-a facut reclamatia .
- ce sanctiune propuneti pt acest admin dak este gasit vinovat Pai ce sanctiune sa propun , un downgrad pana la slot!
m`am apucat si eu de 2zile sa joc cs , si am zis sa intru pe u-s sa vedem cun mai e lumea, am jucat ieri pe server si aveam un scor de 30-8 ma mir cum razer nu mia dat destroy, si azi ii a doar oara cand joc cs de cand m`am reapucat ,iar adminu verde mia dat detroy ,am dat 2headshot`uri( te`ai pripit amice)
din ce m`am uitat pe forum ai uitat sa mai depistezi codul verde(wall ,aim),ti`ai iesit din manaSmile
#2
N-ai dat nici un head, ti-am dat destroy ca jucai ca un bot cu tinta pe pereti, nu ca ai fi facut vreo scamatorie...era unu ca in situatia ta care isi luase destroy imediat inainte ta tot ca banuit de wall. Na nu mai am ce comenta, sa mai zica si restu daca mai e ceva de adaugat.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#3
deci am wall sau nu pana la urma? ai da cu presupusu destroyu
#4
Din poze reiese ca nu are nimic. Demo ceva ?
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
#5
Demo verde?
#6
demo verde ?
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#7
wakkkK Wrote:Demo verde?
A vrut să zică "Demo, Verde?".

#8
Verde posteaza demo facut de tine!
#9
Daca aveam crezi ca nu postam ?
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#10
cam asta`i treaba nu are nici o dovada!
sa fie sanctionat de catre un owner !
#11
Potoleste-te wanted ca nu ti-a luat nevasta. Nu tu impui sanctiuni.
#12
si eu am stat de vreo cateva ori pe wanted, in ciuda faptului ca are steam a avut cateva faze de wall, acu nush ce sa zic dar eu il sustin pe verde, ceva ceva are el.
#13
Are dreptateSmile parerea mea, acum nici nu are un demo, si playerul a cerut sanctiune, acum gh0st sau dj sunt cei cu decizia finala
#14
sincer sunt tare curios daca cineva va lua atitudine la o asemenea nedreptate

quote ghost: nu conteaza daca e playa, zuzu, level....no demo=no admin pt comanda destroy

si ca sa vezi k si eu am avut adminul suspendat o saptamana pt k nu au fost echilibrate echipele kndva
destroy fara dovezi si reclamantul cere sanctionarea adminului respectiv verde
cred ca cel mai drept ar fi: sa ramana cu slot pt o luna...asta in caz ca exista cuvant si corectitudine pe acest server dar si mila si iertare fata de adminul care a gresit k isi va recupera adminul kndva si nu il pierde definitiv

NOTE: sa nu cumva sa stearga careva postul asta Smile
#15
Korect leVel Big Grin
Poti sa ai si esecuri, poti sa ai si succesuri!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)