Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatie lol
#1
my nick :crazy
ip:
nick reclamat : lol
dovezi DEMO : link 1 ---==>>> <!-- m --><a class="postlink" href="http://rapidshare.com/files/411964862/lol.dem">http://rapidshare.com/files/411964862/lol.dem</a><!-- m -->
link 2 ---==>>> <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.fileshare.ro/8972600612.05">http://www.fileshare.ro/8972600612.05</a><!-- m -->
am sa va rog frumos sa vizualizati pana la final demo-ul fiindca yo sincer in 11 ani de cs nu am vazut frate nici un player sa dea asa cum da lol :| si astept si yo parerile voastre dar fara sa tineti cu el ca stiu ca e fratie sincer !!!

bafta !
#2
asa cum ti-am spus si la reclamatia pt 123 nu ai o treaba... degeaba joci cs de atata timp (11 ani , pe vremea aia cred ca abia am auzit de televizor) .. nu stii cs... eu as baga mana in foc ca joaca LOL de mai mult timp ca tine (desi tu zici ca joci exact de cand a aparut cs)... oricum asteptam si parerile celorlalti

LOL e curat .. parerea mea


app daca vrei sa faci topicuri multe pe forum mergi la coltul vesel nu mai fa aici aiurea cu ce visezi tu
#3
daca lol e curat acolo ai cuvantu meu ca yo nu va mai deranjez in viata mea !!!!!!! si plus de asta era si jeax lang mine cand i-am facut demo-ul si aman2 am ramas tampiti cum da omu !
am tupeu sa il pun la incercare sa intre de pe un cont steam sau sa meaga la sala sa joace si oare joaca la fel ? nu cred , poate sa isi ia si mouse-ul si tastatura ! ! !
la tine toti is curati daca au vechime pe sv Wink facetiva treaba si pozati si adminii !
stoi ca e o comunitate unita dar sunt sigur ca sunt admini care joaca cu coade !

--! ReSpEcT De La Crazy !--
#4
in afara de mine si lol , mai stii vreun admin care joaca cu coduri? Smile)
#5
deci si 123 dimineata avea cod?

nu zuzuleSmile) voi sunteti singurii.. poate si playa uneoriTongue
#6
re all ! deci baieti aici chiar il sustin pe crazy fiindca eram la el exact cum spune si el mai sus si aman2 stateam gura casca in monitor cum da LOL :| deci nu se poate numi joc curat ! ori are acel cfg care are si silent aim-ul in el ori juca clar cu Silent Aim sau alt cod ! nu ai cum sa dai cap ! asa cum da el ! bafta !
#7
sal zuzu , man pe tine te stiu ca un jucator de nota 10 dar ia te rog eu frumos acel demo si uitate putin ! baft
#8
deci jeax... eu unul as fi preferat sa iti pastrezi tacerea sa nu te pui rau cu ceilalti.. dar cum doresti tu... LOL este unul din putinii jucatori pro de pe server ... daca si tu ai ajuns la concluzia ca ala e cod eu zic ca nu meriti adminul... HF
#9
burlaku dar numai tu trebuie sa vb pe acest forum te rog frumos ti-ai dat odata cu parerea lasa si pe alt cnv vedem decizia ownerului !
#10
eu vreau sa iti dovedesc ca esti degeaba... nu stii sa vezi un jucator cu cod... ca sa iti demonstrez cat esti de penibil iti spun ca eu eram dimineata pe server cu nickul "123" ala pe care il injurai si ii umpleai frigideru cu, carne... ti-am spus ca ai sa regreti... de la mine vei primi kick cand te vad pe server... hf
#11
daca tu jucai dmineata corect :-j sa fii tu sanatos si sati dea dumnezeu sanatate dar daca jucai cu cod sa nu mai apuci ziua de maine ?
#12
In ziua de azi te poti astepta la orice de la jucatorii si adminii de pe u-s , fiindca au fost prinsi cel putin 3 admini cu silent aim si wall.
#13
asa sa fie... eu am sa traiesc fericit multi ani de acum inainte ... dar tu pe server nu mai calci cat sunt eu.. nu avem nevoie de lichele si oameni de nimic aici in comunitatea noastra
#14
lasal ma vladutz ca el e sfant yo nuj ce se baga burlaku asa tare in seama vrei sa vin sa ma si arzi ? Smile) ca vad ca te turezi vin cu cea mai mare placere daca vrei sa ajungi aici Wink

bag mana in foc pana in gat ca si u si lol ati jucat cu aim tu dim cu nick 123 ai si spuso mai sus ca ai jucat cu acest nick fac pariu cu cn vrei u sunt demo-urile mele acolo postate

si burlak is vecin de usa cu tutun daca vrei cautama !!! stiu ca ai fost coleg cu el !!! Wink fara el tu nu erai aici si cand jucam yo pe sv asta tu nici nu stiai ce ala u-s da in fine !
#15
parerea mea : nu e cod !

Crazy, ce faci atata tam tam pe forum ? de cand ti s-a permis una alta, ti-ai luat lumea in cap. Candva ai promis ca o sa joci si nu o sa stresezi pe nimeni la cap . Vrei sa ne lipsim de tine ? Ce e cu limbajul asta la tine ? Esti cumva vreun jupan si nu te stie lumea ?
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)