Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatie asa
#1
deci mai bine las pozele sa vorbeasca,si il astept pe asa sa vina sa imi spuna motivul penttru care mi`a dat gag,poate aici are curaj sa spuna,pe server nu a avut.
El da rr SPRE SFARSITUL RUNDEI 2,cand mai erau 2 sau 3 playeri ramasi,si tot el face gura mare.
daca tot nu stie sa admineze,sa`i dati un regulament sa`l citeasca

2.
[Image: 24428176514830616520_thumb.png]
1.
[Image: 23440835493817407419_thumb.png]
3.
[Image: 12689725039108171848_thumb.png]
4.
[Image: 91892251315274619957_thumb.png]
#2
Restart a fost dupa sfarsitul rundei am mai intarziat putin pentru ca asteptam sa dea restart cel care a si schimbat harta (de obicei asa se face) si gag ti`am dat ca ai inceput sa vb mult ca dc am dat eu restart ..........
Adminul "ASA" pentru cei care nu ma cunosc !!!!

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#3
Intradevar eram si eu pe server !

1. A dat gag fara motiv .
2. Reguli incalcate :


Reguli ADMINI
4. Banurile se dau doar pt motive INTEMEIATE:
- injurii la adresa adminilor sau a altor jucatori (atentie la regula 11)
regula 11. Ban-uri PERMANENTE se vor da numai jucatorilor care folosesc cheat-uri. ( tu ai dat permanent)
Dupa al 2 gag a dat reconnect (retry)
13. Pt. cei care dau reconect se va analiza intai situatia si apoi se uitlizeaza una din comenzile "slay , kick , ban 144 minute".
Omul a intrebat dc ai dat gag .

3. Din cate stiu nick mai mare de 15 simboluri se da rename de la 1 iulie face parte din regula
5. Incepand cu 1 iulie 2012, orice semn, simbol etc in nick este interzis.(Ex. [u-s]gh0st -> gh0st ->rename
#4
o fi el prietenul tau dar te rog lasa parte`a a doua cu nick mai mare de 15 caractere sa te uti mai atent in loguri si sa vezi cine a schimbat ........
Adminul "ASA" pentru cei care nu ma cunosc !!!!

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#5
1. Nu e prietenul meu .
2. Prima data l-am vazut pe server .
3. ai schimbat si tu nick , si ai dat si kick lui eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee .
Eram pe server si am vazut cu ochii mei .

Ca daca facem toti reguli nu se ajunge departe .
#6
sherifmd Wrote:Intradevar eram si eu pe server !

1. A dat gag fara motiv .
2. Reguli incalcate :


Reguli ADMINI
4. Banurile se dau doar pt motive INTEMEIATE:
- injurii la adresa adminilor sau a altor jucatori (atentie la regula 11)
regula 11. Ban-uri PERMANENTE se vor da numai jucatorilor care folosesc cheat-uri. ( tu ai dat permanent)
Dupa al 2 gag a dat reconnect (retry)
13. Pt. cei care dau reconect se va analiza intai situatia si apoi se uitlizeaza una din comenzile "slay , kick , ban 144 minute".
Omul a intrebat dc ai dat gag .

3. Din cate stiu nick mai mare de 15 simboluri se da rename de la 1 iulie face parte din regula
5. Incepand cu 1 iulie 2012, orice semn, simbol etc in nick este interzis.(Ex. [u-s]gh0st -> gh0st ->rename




Nu căuta nod in papura la altu,a greşit dar delirezi!


Da, asa a greşit dând gag aiurea, nu e motiv de reclamaţie ,dau tc ,ca deja devine aberant dacă gh0st,zuzu,playa,cătalin au ceva de zis să o facă!


ps: sheriff, vezi că te-ai băgat cam aiurea meriţi un warn,dar treacă!
#7
mi-e nu imi plac arogantele care le-am citit in consola postata de userul reclamant. Tind sa ii dau dreptate lui asa, desi eu nu prea tin cu adminii. Am vazut din consola ca userul care a facut reclamatie tot comenta comenta cu multa aroganta si dupa cum mai vad asa nu a spus nimic, ba chiar aanTiq32 spune ca tace. Daca incercati sa instigati adminii la cearta v-o luati pe cocoasa. Lasatii sa isi faca treaba, si counter strike este doar un joc pe calculator, se mai intampla sa mai intarzie cateodata un restart, un ban, o schimbare de harta.

Pe final zic ca acel gag a fost meritat.

PS: lasati topicul descuiat pana maine sa aiba fiecare parte dreptul la una doua replici in limita bunului simt!
#8
ba playa tu te citesti ce zici ma ?! =)))))))))))
deci eu ii zic,ca de ce da restart asa tarziu,iau gag si tot el e ala destept ?! =))
adica,intreb ceva si iau gag,si fara motiv inca =))
esti amator si tu ?:|
si de ban nu am zis nimic,da,am dat retry dupa gag,dar n`am nevoide unban Wink am dat retry intentionat Wink
asa ca playa,daca nu stii ce a fost pe server,taci Smile te bagi si tu pentru un post in plus
si asa ala sa INVETE SA ADMINEZE !!!!!
1-gag fara motiv
2-din ce am vazut in regulile alea,nu trebuia sa dea permanent dupa retry
3-decand vorbeste adminul cu playerul ''asa a fost butule'' ?
deci un suspend de 3-4 zile e pe merit

P.S: asa,te astept la un 1vs1,sa vedem care e mai but Wink
#9
Cat de plictisit sa fii sa faci tam-tam pe forum pentru un rah.at de gag sau ca a dat adminul rr cu intarziere ?
#10
Nu joc unu la unu ca nu am sustinut niciodata ca sunt bun eu joc doar de placere si ma bucur ca exista acest server .
Adminul "ASA" pentru cei care nu ma cunosc !!!!

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#11
voi injurati de la un rr ?
#12
ce lingau esti ma asa Smile))) ieri ma faceai but,azi o dai la intors.. :-j cum ai vazut ca am venit pe forum,gata,te-ai inmuiat :-j vai,vai,vaiiiiiiii !!
bine ma,hai gata,ca nu am cu cine,pe o comunitate serioasa se LUAU MASURI !!
zuzu,si tu te bagi pentru un post in plus ma omule ?! :-j vezi-ti de sarmalele tale si taci
#13
aanTiq32 Wrote:ba playa tu te citesti ce zici ma ?! =)))))))))))
deci eu ii zic,ca de ce da restart asa tarziu,iau gag si tot el e ala destept ?! =))
adica,intreb ceva si iau gag,si fara motiv inca =))
esti amator si tu ?:|
si de ban nu am zis nimic,da,am dat retry dupa gag,dar n`am nevoide unban Wink am dat retry intentionat Wink
asa ca playa,daca nu stii ce a fost pe server,taci Smile te bagi si tu pentru un post in plus
si asa ala sa INVETE SA ADMINEZE !!!!!
1-gag fara motiv
2-din ce am vazut in regulile alea,nu trebuia sa dea permanent dupa retry
3-decand vorbeste adminul cu playerul ''asa a fost butule'' ?
deci un suspend de 3-4 zile e pe merit

P.S: asa,te astept la un 1vs1,sa vedem care e mai but Wink

Tocmai cum am spus, in limita bunului simt! Daca tu spui unui administrator de forum sa taca si ca se baga in seama atunci tu chiar nu stii pentru ce sunt pusi administratorii de forum. Eu sunt cel care ti-a dat dreptul la replica, tot eu sunt cel care iti retrag dreptul la replica pentru ca esti un nesimtit. Daca esti copil frustrat nu vii pe forum sa insulti sau sa fii arogant. La urmatoarea abatere ai ban din partea mea.

edit: mda tocmai dupa ce am postat am vazut ca la insultat si pe zuzu, e asa ca am intrat eu si i-am schimbat parola la cont, nu i-am dat ban, nu i-am sters contul, i-am schimbat parola ca sa il bag un pic in conferinta!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)