Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
reclamatie Clean
#1
Am primit ban pe server de la [anu]Clean... din simplu motiv ca i-am adresat o foarte "mare" injurie... l-am facut "laba trista".. pentru ca mi-a dat slay aiurea ca a vrut muschiul lui! am citit pe forum iar banul se i-a daca intradevar injuria este una grava .. daca restul adminilor considera drept "laba trista " o injurie atat de grava atunci imi merit banul.. daca nu va rog unban! multumesc PS : din pct. meu de vedere as fii meritat un kick ... aqm voi decideti
#2
Abc^ Wrote:Am primit ban pe server de la [anu]Clean... din simplu motiv ca i-am adresat o foarte "mare" injurie... l-am facut "laba trista".. pentru ca mi-a dat slay aiurea ca a vrut muschiul lui! am citit pe forum iar banul se i-a daca intradevar injuria este una grava .. daca restul adminilor considera drept "laba trista " o injurie atat de grava atunci imi merit banul.. daca nu va rog unban! multumesc PS : din pct. meu de vedere as fii meritat un kick ... aqm voi decideti
iti zic doar atat.. clean a fost foarte bun cu tine.!!!
ps: invata sa vorbesti
not perfect... but enought good




http://www.anu.ro
#3
serios? si de ce ma rog a fost "bun" ? nu mai fii tu atat de palmnagiu... sunt altii care isi baga si isi scot pe server si aia nu primesc ban.. iar eu ca am facut un admin "laba trista" imediat primesc... e si normal ca suferiti toti de "pozitia" pe care o aveti pe server.. si anume cea de "admin"
#4
cat ai primit ban??
#5
24 h parca....
#6
Abc^ daca eu vin la tine in casa si te injur, ma dai afara sau ma cinstesti cu un paharel ? :lol:
#7
din pct meu de vedere .. ce i-am zis eu lui Clean nu e o injuratura.. in fine... daca voi considerati ca asta e o injurie atat de grava n-am nimic impotriva si respect regulamentul!
#8
deci pana acum mi sa parut baiat de treaba Abc, care nu face probleme, joaca bine are si steam.....Clean a procedat bn dand ban, daca eram eu luai gag toata mapa, daca era altcineva (1-2 admini) poate primeai destroy fara discutii....
mai pe scurt tinand cont ca joci alaturi de noi si nu sa mai intamplat dupa cate stiu eu, presupunem ca a fost o exceptie jignirea si nu se va mai intampla...eu sugerez unban..
#9
Multumesc cLa!
#10
Nu sufera nimeni de nimic...Slay ai luat pt ca aia au facut def la bmb iar tu aiurea pe harta iar dupa ma mai iei si la deastea "dc dai slay mai ...cum ai zis u acolo" asa ca...invata sa vb pe mainchatul unui sv si revino.Banul nu e permanent ci e 24 de ore asa ca sa te mai ..relaxezi putin ca nu ne-am tras de chiloti impreuna.

P.S : si dupa cum vad ca nici pe forum nu stii sa vb propun aceiasi sanctiune.
Aaaa si abalala nu e "palmnagiu" (saraca limba romana)...ci zice un adevar: de la altii luai un destroy de itzi sareau impresiile de "cine-s eu in fata mea cand ma uit in oglinda" in sec 0.

Zi cat mai buna itzi doresc si sfat prietenesc...invata sa vb ca nu esti la stana(indiferent daca e user simplu sau admin)...asta ca sa nu o patzesti cu altii si mai rau.
#11
Daca ai 24 h eu zic sa ramana, ca sa inveti sa vb. mai frumos. Eu dadeam gag ca-s mai bun, dar depinde si de cel pe care-l jignesti. N-ai decat sa respecti atat pe admini cat si pe ceilalti si sa fii mai cumpatat. Fiecare o face pe propria raspundere. In functie de cat de jignit se simte adminul, primeste gag/ban o perioada determinata.
#12
daca nu stii sa joci , si apoi mai injuri ca nu stii ce ai facut , e foarte bine cum a reactionat adminul CLean !
o zi buna !
bafta !
aici suntem PRIETENI !
#13
nici nu ti-ai dori sa ne tragem de chiloti Clean... mai bn stai in banca ta si concentreaza-te la jocul tau si bucura-te de adminul pe care il ai! iar in ceea ce priveste limba romana... daca nu am scris corect un cuvant asta nu inseamna ca sunt vre-un analfabet. ok am sa stau 24 de ore fara sa joc pe server nu e nici o problema dar nu te mai umfla atat in pene ca nu vine sfarsitul lumii
#14
ok , am inteles nici o problema! buna remarca lui Anarchy.... "depinde cat de jignit s-a simtit adminul" Smile)) cred ca il deranjeaza adevarul pe Clean! o zii buna va doresc baietzi
#15
Abc^
E un joc fratele meu cu reguli foarte simple.
Trebuie sa ne respectam unii pe ceilalti pt avem o educatie ( acu nus in cazul tau ) iar daca tu nu poti asta inseamna ca.....

Meriti a doua sansa cu conditia sa-ti cer public scuze. :!: :!: :!:


PS: Clean ai procedat foarte corect.
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)