Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
plangere D m X
#1
BUILD 2738 SERVER (0 CRC)
Server # 24
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin d m X
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : polizei
[AMXBANS] Reason : ' wallq '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 89.137.141.22 '
[AMXBANS] ===============================================
polizei connected

Kicked by Console: You are BANNED. Check your console.
In data de 06.05.2009 am primit ban pe server avand nick-ul polizei,sub pretextul folosirii unei parole de wall.Administratorul care mi-a dat ban a fost d m X .Am primit pedeapsa fara a fi avertizat in prealabil .Consider ca acesta actiune este complet nejustificata deoarece nu am folosit nici un fel de cod si nici macar nu as fi putut da impresia acestui lucru.Ultima runda pe care am jucat-o inainte sa primesc ban s-a desfasurat pe harta fy_snow ,adiministratorul aflandu-se intr-un colt al ei cand l-am atacat impreuna cu un coleg de echipa .Am tras spre el aflandu-ma in stanga sa , d m X nefiind aparat de nici un zid sau alt obstacol.
Cer ridicarea bannului pe care nu il consider corect ,precum si explicatii pentru gestul administratorului.
#2
ai luat un jucator si mi sa parut k ai aim. am scris in consola amx_ban 0 polizei wall dar nu tiam mai dat ban k mam uitat kteva runde pe tn si erai curat.Cand intrat in consola sa dau quit k trebuia sa plec a ramas AMX_BAN 0 polizei wall nu sa sters si din greseala am dat enter in loc sa sterg.banul nu a fost cu nici o intentie imi cer scuze... am gresit rog pe cineva kre are acces la banlist sa til scoata
#3
rezolvat

bafta la play


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)