Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
parerea mea:)
#1
Eu cred ca inainte de a da un ban , adminul ar trebuii sa faca macar o poza , pentru a avea justificareSmilecorect?

MENTIONEZ:Parerea mea!!
#2
*A.O.T Manutza* Wrote:Eu cred ca inainte de a da un ban , adminul ar trebuii sa faca macar o poza , pentru a avea justificareSmilecorect?

MENTIONEZ:Parerea mea!!

exista antiscreenshot si poti sai faci cate poze vrea muschiu meu , plus ca exista aim care nu se vede pe poze ... de exemplu si la speed vrei sa faci poze? Smile)
#3
asa e cum zice zuzu , daca vezi ca chiar are wall sau aim ii dai direct nu mai e nevoie de poze
#4
da .. asa e dar de ce tot se plang cate unii ca nu le-au facut poze?..macar un demo cevaSmile..si in plus nu stiu cati de pe servar au antiscreenshot si coduri din alea care nu se vad in poze(dak e vreunul)Smilebine la speed nu se pune problema...
#5
au evoluat codurile. corect ar fi sa se faca poze. dar cateodata pozele nu arata nimic. plus daca faci poze omului incepe sa te mai si injure. asta e simptomul principal ca acea persoana are coduri...exemplu siN ma injurat si pe mine si pe evolve
#6
si sIN asta joaca merreu fara nici o problema pe servar:|...eu nu stiu dak joaca chiar asa bine sau joaca cu coduri:-?dar ce e drept e tare p.rost de gura..nu numai pe voi v-a injuratWink
#7
siN asta e chiar smecher ....n-am nici o treaba ......ba il iau toti ca are coade apoi joaca pe server n-are nici o treaba de nimeni =))))) i face pe toti....el nu e p-r-o-s-t manutza .....altii sunt ..!!!!!
#8
eu pe sin cand il prind pe sv il dau afara si cu asta basta, toata lumea stie ca e codat in afara de vreo doi care au fluturi in loc de creier :|
#9
playa daca til aduc la tine acasa in vacanta asta si joaca de pe pc tau si joaca bine mai comentezi ceva?!
#10
o fi el zeu zeilor dar din moment ce nu coopereaza si nu a reusit niciodata sa demonstreze ca ne inselam asta e. tot codat ramane. pe langa un player bun trebuie sa fii si om. cer pozele si el ma injura. e retardat omu? acu la propriu vorbesc pt ca asta nu e comportament de om intreg la minte. macar sa stim si noi poate facem liga celor cu insuficiente mentale. Smile no offence dar cam asa mi se par mie ca stau lucrurile. exemplu sw2mp e bun, dar a dat si pozele cand l-am rugat. ce e asa mare deranjul cu pozele astea? gandestete ca el e player si eu admin. in ziua cand ii cer lui pozele il deranjez doar o data pe cand eu ma deranjez de 'n' ori pt 'n' playeri Smile . mai vb Smile
#11
si pt coduri trebuie sa egziste ceva comenzii si da ala te ia cu vb ca til aduc acasa ii vb ca sa scape toti asa zis ca til aduc sau il cunosc sau dinastea in ziua de azi atatea sunt ca nu poti sa le ti minte si cu virusii din ori ce poti lua la cal si nici atnti virusii nu pot rezista marei mafia calculatoarelor si in cs ii greu sa descoperi toate smecheriile codatiilor parerea mea
#12
virusflo99** Wrote:si pt coduri trebuie sa egziste ceva comenzii si da ala te ia cu vb ca til aduc acasa ii vb ca sa scape toti asa zis ca til aduc sau il cunosc sau dinastea in ziua de azi atatea sunt ca nu poti sa le ti minte si cu virusii din ori ce poti lua la cal si nici atnti virusii nu pot rezista marei mafia calculatoarelor si in cs ii greu sa descoperi toate smecheriile codatiilor parerea mea

florine tu cu cine ai facut romana in generala? cu profu de sport? .. vezi ca mai exista si . (punct) si , (virgula) . eu sincer nu inteleg niciodata ce vrei sa zici!
#13
bravo zuzu.....dar uite cum se scrie cuvantul exista EGZISTA =))))=)))) ce draq sa intelegi.....nu ai cum =)))))))
#14
nu a facut romana !
ci aromana!
#15
Smile)hai ma nu mai fiti rautaciosi..poate a chiulit la orele de romanaWinkSmile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)