Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ma ajutati si pe mn??
#1
as avea si eu o problema .... cand instalez fifa 07 08 09 nu conteaza .... imi da eroare la CD-ROM ... Am instalat si alt windows dar degeaba. Ma poate ajuta cineva???
Multumsc!!!
ToTi ItI vOr BiNeLe .... NuI LaSa Sa Ti-L Ia.... PlECaT inTR-o LuM3 FarA ZdRenTe ...
#2
marutzu10 Wrote:as avea si eu o problema .... cand instalez fifa 07 08 09 nu conteaza .... imi da eroare la CD-ROM ... Am instalat si alt windows dar degeaba. Ma poate ajuta cineva???
Multumsc!!!
ai incercat sa bagi crack?? Smile)
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#3
vezi crak-ul si il copii acolo unde ai instalat jocul ! bft
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#4
da si degeaba
ToTi ItI vOr BiNeLe .... NuI LaSa Sa Ti-L Ia.... PlECaT inTR-o LuM3 FarA ZdRenTe ...
#5
si nu numai la fifa la toate jocurile instalate cu daemon tools
ToTi ItI vOr BiNeLe .... NuI LaSa Sa Ti-L Ia.... PlECaT inTR-o LuM3 FarA ZdRenTe ...
#6
marutzu10 Wrote:si nu numai la fifa la toate jocurile instalate cu daemon tools


iti zic eu nu am pus craku bn :lol: si eu tot cu daemon tools le instalez

off: nu ma fa dublu post vezi butonul edit
#7
nu are cum sa nu iti mearga...copie tot ce se afla in folder-ul crak in folderul unde ai instalat jocul ! si o sa iti zica daca vrei sa inllocuiesti.dai yes si ar trebui sa meargaTongue
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#8
sau ar fi ceva sa iti cauti alt crack p net si sa il inlocuiesti
#9
uitati fratilor ce imi zice : "The cabinet file "group3.cab" required for this instalation is corrupt and canot be used . This could indicate a network error , an error reading from the CD-ROM or a problem with this package .
ToTi ItI vOr BiNeLe .... NuI LaSa Sa Ti-L Ia.... PlECaT inTR-o LuM3 FarA ZdRenTe ...
#10
marutzu10 Wrote:uitati fratilor ce imi zice : "The cabinet file "group3.cab" required for this instalation is corrupt and canot be used . This could indicate a network error , an error reading from the CD-ROM or a problem with this package .

pai asa e din cauza jocului am patit si eu de multe ori cateva fisiere din jok sunt corupte trebuie sa downloadezi jocul din alta parte si o sa iti mearga :!:
#11
poate e virusat vreun fisier din joc
#12
ceva e in neregula cu jocul...incearca sa il downloadezi din alta parte Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#13
nu-mi face faza aceasta numai la fifa ci la toate jocurile inst cu daemon tools
ToTi ItI vOr BiNeLe .... NuI LaSa Sa Ti-L Ia.... PlECaT inTR-o LuM3 FarA ZdRenTe ...
#14
marutzu10 Wrote:nu-mi face faza aceasta numai la fifa ci la toate jocurile inst cu daemon tools
dupa ce instalezi un joc...lasa-ma sa intru la tine in pc cu team view si iti rezolv eu problema Smile lasa-mi un id sau mi se pare k deja am id tau Smile cand esti on-line si vrei sa-ti rezolv problema zimi Smile Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#15
pune mai alta varianta de daemon tools daca zici ca toate jocurile instalate cu daemon tools iti da eroarea aia.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)