Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
laurentzii, Nyk , Joker
#1
Astazi ora 13:35 am intrat pe server... jucam si eu ca tot omu... cand deodata un admin incepe sa foloseasca comenzi pe mine fara nici un motiv... ma invarteam in continuu... vreau sa le reduceti din comenzi ca nu se mai poate .... asta e conversatia care am prins-o



ddd : vrei reclamatie />?

ddd : esti tare-n admin ?>

ddd : LJScript

*** TDk- killed bunelu.caricel with a headshot from m4a1 ***
NOOB(estonia) killed Nyk with m4a1
* ddd changed name to a
a : scoate comanda

Jucatorii si ADMINII sunt rugati sa se inregistreze pe forum <!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.u-s.ro">http://forum.u-s.ro</a><!-- m -->
*** revenger killed m*a*s*a*k*r*a with a headshot from ak47 ***
a : ca iti fac reclamatie

revenger killed Alex Smile with ak47
*** M@G0T killed Laurentzii with a headshot from m4a1 ***
Player timed out
Player has left the game
a : :-w

TDk- killed a with m4a1
] retry
Commencing connection retry to 86.124.37.13:27015
Connecting to 86.124.37.13:27015...
Connection accepted by 86.124.37.13:27015
* Privileges set

BUILD 2738 SERVER (0 CRC)
Server # 140
Serverinfo packet received.
Clearing memory
Remote host: CS.U-S.RO FREE GAME SERVER
Spooling demo header.
SteamWaitForResources() time: 0.002 seconds
MP3_InitStream(6, media\Half-Life10.mp3) successful
Verifying and downloading resources...
Using WAD File: cs_cbble.wad
Using WAD File: prodigy.wad
Using WAD File: de_airstrip.wad
Using WAD File: halflife.wad
Using WAD File: decals.wad
Texture load: 451.5ms
Setting up renderer...
SKY: desertrt - paletted, desertbk - paletted, desertlf - paletted, desertft - paletted, desertup - paletted, desertdn - paletted, done
CL_SignonReply: 1
36.2 megabyte data cache
MP3_InitStream(6, media\Half-Life10.mp3) successful
CL_SignonReply: 2
* Killed by TDk- with m4a1 @ 39m (47hp, 0ap) >> rightarm: 1
a connected
Couldn't open file overviews/aim_dry.txt. Using default values for overiew mode.
M@G0T killed revenger with m4a1
*** TDk- killed M@G0T with a headshot from m4a1 ***
Welcome to CS.U-S.RO FREE GAME SERVER -- Jucatorii si ADMINII sunt rugati sa se inregistreze pe forum <!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.u-s.ro">http://forum.u-s.ro</a><!-- m -->
Welcome to CS.U-S.RO FREE GAME SERVER
Laurentzii : A ii simplu trebe sa ca iti reinst Cs-ul Smile))))
Cvar_Set: variable r_detailtextures not found
"\\" isn't a valid key
Type 'amx_langmenu' in the console to display a menu where you can choose your language
Cvar_Set: variable r_detailtextures not found
"\\" isn't a valid key
DAU&FUG killed m*a*s*a*k*r*a with aug
DAU&FUG killed Alex Smile with aug
Cvar_Set: variable r_detailtextures not found
"\\" isn't a valid key
*** TDk- killed Nyk with a headshot from m4a1 ***
Visator@teapa killed TERORISTUL NR.1 with ak47
"sv_aim" changed to "0"
Cvar_Set: variable r_detailtextures not found
"\\" isn't a valid key
Laurentzii killed bunelu.caricel with ak47
Cvar_Set: variable r_detailtextures not found
"\\" isn't a valid key
Visator@teapa killed M@G0T with ak47
Cvar_Set: variable r_detailtextures not found
"\\" isn't a valid key
* Jucatorii cu lag mai mare de 100 vor primit kick!
Your name will be changed after your next respawn.
Jucatorii si ADMINII sunt rugati sa se inregistreze pe forum <!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.u-s.ro">http://forum.u-s.ro</a><!-- m -->
ADMIN Nyk: change nick of a to "ddd"
revenger killed bunelu.caricel with ak47
Type 'amx_help' in the console to see available commands
Laurentzii killed Alex Smile with m4a1
*** Laurentzii killed m*a*s*a*k*r*a with a headsh

pe server erau adminii : Laurentzii , Nyk , Joker nu am vazut care din ei au abuzat... dar daca nu recunoaste nici unu sa fie sanctionati toti 3 .... SALUT
#2
ip cu care am intrat atunci e : 79.112.192.138
#3
BA BAIATULE DACA ITI SPUNE UN ADMIN CA SA II DAI POZE NU II SPIU CA LASA-MA ACUMA CU POZELE I LE DAI NU NE FRECI TU CU SCHIMBATUL NIKCURILOR ASA CUM ITII PLACE TIE CA SA NU TE AFLAM ( sa stii si tu ca ip-ul ii acelasi tot timpul indiferent ce nick iri vei pune )..... asa ca va rog Frumos Close Topic .... Si mai ales ca facea anenintari ca ramanem fara admine ...iii vre-un Owner si nu stiu .... daca nu sa fie sanatos ....



App .... sa pui si pozele daca tot stii ca sa faci reclamatii poti sa postezi si pozele care le ai facute cu nick-ul Sz@b1ka .... asa ca pana nu vad pozele esti un codat incepator ....
#4
amice...iar ma confundati cu altii.... cum a facut-o si Sido .... intreaba-l daca nu ma crezi.... eu nu intru cu nickuri de alea care ai zis tu.. 1 la mana...si 2 cand o intrat Sz@b1ka eram si eu pe server....deci cum naiba sa fiu eu....si mie nu mi-ai cerut nici o poza ca aveam un scor jalnic atunci asa ca termina-te cu gargara asta ca nu tine... poti sa intrebi si pe -kar ca nu am coduri... si nu imi spune mie teoria chibriturilor cu IP sau despre cs ca esti mic pt asa ceva... cand jucam eu cs tu nici soba nu aveai in casa asa ca nu imi explica mie de astea ... in spatele monitorului toti sunteti zmei hai pa
#5
dark_rds Wrote:amice...iar ma confundati cu altii.... cum a facut-o si Sido .... intreaba-l daca nu ma crezi.... eu nu intru cu nickuri de alea care ai zis tu.. 1 la mana...si 2 cand o intrat Sz@b1ka eram si eu pe server....deci cum naiba sa fiu eu....si mie nu mi-ai cerut nici o poza ca aveam un scor jalnic atunci asa ca termina-te cu gargara asta ca nu tine... poti sa intrebi si pe -kar ca nu am coduri... si nu imi spune mie teoria chibriturilor cu IP sau despre cs ca esti mic pt asa ceva... cand jucam eu cs tu nici soba nu aveai in casa asa ca nu imi explica mie de astea ... in spatele monitorului toti sunteti zmei hai pa


ba tu ala care esti asa de istetz ...te rog eu frumos nu ma obtine aceste insulte din capul tau ca nu is un pushtan de 16-17 ani ... si Zmeu voi fi o viatza .... si sa stii si tu ca calculator am de 19 ani adika m inceput cu acel viitor sumbru 486 daca stii ce ii asa ceva ...asa ca te rog fumos termino cu insultele ca nu iti da bine la profil .... respect si ai grija de tine .... si app ai mare noroc ca mi-am inchis cs-ul ca sa iti arat exact cum ai schimbat 6 nick-uri ...si mai mai iei si de prost ... ca erai si tu si ala Sz@b1Ka asa ca te rog renuntza la toate ideile ca nu ai de scos la capat cu mine .... si ca sa stii si tu nu era nici un " bbb" atunci pe server erai doar tu sub numele de " ddd " .... recorecteaza-ti reclamatia si ai grija ce vrei sa dedici oamenilor din acest Post
#6
daca ai poze de dat , urgent te treci spectator si dai pozele ,... simplu
daca nu dai suporti consecintele !
#7
uita-te in log ...nu mi-ai trimis nici un mesaj cu poze sau ceva de genu... am mai zis...si o mai zic pt ultima data.... nu eram eu ala Sz@b1ka .... ca am vazut ca si-a schimbat numele in bbb .... si eu eram ddd ... si nu mi-am schimbat nicku de 100 de ori... l-am schimbat cand ai folosti comanda aia pe mine am dat un exec cfg ... atata tot .... si poze trimit tot timpul... aproape toti adminii mi-au facut poze si le-am trimis... si acuma de ce sa nu le trimit ??? nu am vazut nici un mesaj cu poze... si poti sa intrebi pe Sido si pe -kar daca tu crezi ca am cod .... si nici macar nu mi-ai facut poze ca nu le am in cstrike ... da ma cert cu peretii am impresia

Laurentzii : A ii simplu trebe sa ca iti reinst Cs-ul Smile))) PS : uite ca n-am reinstalat cs haha:|
#8
gresesti amice... joker a spus foarte clar pe amx_tsay sa dai pozele
#9
SA SE VERIFICE LOG SEVERULUI IN ZIUA AIA... SI DACA Sz@b1ka ERAM EU NU MAI INTRU IN VIATA MEA PE SERVER SI IS CEL MAI P R O S T... SI DACA AM DREPTATE SA VA SCOATA DE TOT ADMINELE .... HAI PA CA M-AM PLICTISIT SA TOT DAU REPLY-URI
#10
rezolvam in felul urmator : dark ai steam ?

sau joci doar non steam de placere?
#11
am steam am ce vrei tu
#12
si ce te certi cu astia pe aici ?
nu iti place sa stai in banca ta ?
#13
pai pe asta mai joaca niste prieteni si joc cu ei pt ca nu au steam
#14
Mi se pare normal ti s-au facut pozele dai pozele nu are nici o relevanta daca are steam sau nu Wink nu cred k i se cereau poze fara sa i se faca ce admin ar fi asa de batut in cap acum sa fim sinceri si seriosi inca asteptam pozele pe forum Wink Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#15
VA ROG FRUMOS INCHIDETI TOPICUL CA NU ARE ROST


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)