Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jsT - "cel mai bun admin" merita moderator
#1
as avea si eu o intrebare
Am voie sa joc pe servar-u cs.u-s.ro ?
Era harta rats am jucat 3 runde .... si la un moment dat "adminul" jst imi pune pe tasta "R" blind slay ... cand lam intrebat dc mia pus blind automat am primit gag ...
*DEAD* maruTzu : jst dc miai pus blind pe tasta "r"

ADMIN jsT-: Has Gagged maruTzu From Speaking For 10 Minutes, For: ( say / say_team / voicecomm )
* You Are Gagged For The Following Reason:
cuceritoru[TmT]^s^ dropped
maruTzu died
Can't suicide -- already dead!
Can't suicide -- already dead!
SaFe (RADIO): Fire in the hole!
*king* connected
Jucatorii si ADMINII sunt rugati sa se inregistreze pe forum <!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.u-s.ro">http://forum.u-s.ro</a><!-- m -->
I LoVE--->AnDreeA killed m*0 |^| mE*ed^ with ak47
SharpYzOr killed O.

(ADMIN) maruTzu : te doare capu prietene
I LoVE--->AnDreeA killed LSD with ak47
*king* is joining the Terrorist force
6HHokaGe killed SharpYzOr with awp
(ADMIN) maruTzu : ?
lol/sad/DRAGOMIR killed jsT- with ak47
* Careful! You've died 4 rounds in a row now...
*** lol/sad/DRAGOMIR killed Codyk with a headshot from ak47 ***
lol/sad/DRAGOMIR killed Creyze Boy with ak47
lol/sad/DRAGOMIR killed alt_NUme with ak47
Welcome to CS.U-S.RO FREE GAME SERVER
Nyk (RADIO): Go go go!
*DEAD* SharpYzOr : ah

*DEAD* m*0 |^| mE*ed^ : Smile)

*DEAD* m*0 |^| mE*ed^ : admin te rog schimba harta asta pls!!!:X

Pr3d@70r killed [u
Fr33sTyL3r is joining the Terrorist force
*DEAD* m*0 |^| mE*ed^ : dai la vot alteceva

*DEAD* m*0 |^| mE*ed^ : admin te rog schimba harta asta pls!!!:X

Kick




Mai are rost sa mai joc pe servar ? anuntatima si pe mn sa stiu ?
Multumesc!
ToTi ItI vOr BiNeLe .... NuI LaSa Sa Ti-L Ia.... PlECaT inTR-o LuM3 FarA ZdRenTe ...
#2
deci care e cererea ?
#3
1.ai voie sa joci pe sv dar cand sunt eu NU..dc?..trebuie sa te gandesti inainte sa iti bagi in mama si sa ma faci in toate felurile.comportamentu pe care lai avut pe sv de copil frustat de 12 ani lasa de dorit.
2.iti dau o recomandare..ial pe fratiorul tau "zuluda" de mana si jucati impreuna dar pe alt server
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#4
jst poti sami zik si mie cand team injurat io pe tine de mama? si app nam 12 ani prietene
ToTi ItI vOr BiNeLe .... NuI LaSa Sa Ti-L Ia.... PlECaT inTR-o LuM3 FarA ZdRenTe ...
#5
data viitoare cand vrei sa injuri de mama ,etc,,schimabati si Ip nu doar numele..iar daca vrei sa ii ti partea lu zuluda..tineo da pe alt sv.
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#6
voi sunteti niste oameni f razbunatori !
faptul ca tu intri pe server cu cod , sau ca injuri , imi faci mie rau ca ti-am dat credibilitate .!
asa imi multumesti pt slot ?
parintilor tai sa le transmiti toata stima ca nu au reusit sa va educe deloc !
la o fapta buna asa raspundeti ?
#7
dj te rog explicami si mie ??? ce vrei sa zici ca am intrat io pe servar cu cod sau ce ca nam inteles .... si app ms pt slot ... dar ininte de a da admine te rog sa te mai gandesti odata ..... inca nu am vb cu zuluda dar voi vb ..... io am luat hotararea de a nu mai intra pe servar ... si pe forum .
Bft tie si la toti admini care isi fac treaba pe servar dar cu admini din acestia k jsT - o sa plece multa lume de pe servar !
ToTi ItI vOr BiNeLe .... NuI LaSa Sa Ti-L Ia.... PlECaT inTR-o LuM3 FarA ZdRenTe ...
#8
marutzu sincer nu cred k e mare pierdere k numai intri pe sv Wink u-s nu a stat niciodata intr-un singur player Wink cat despre admini tind sa fiu de acord cu tine,unele admine s-au dat prea usor dar admini se cern ca prin sita cei bun raman,iar cei mai putini priceputi pleaca Wink au fost multe cazuri probabil si cazul meu Wink cat despre jst e un player ff bun si un admin pe masura Wink Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#9
Marutzu, hai sa o luam usor, tu nu poti sa inrolezi intr-o discutie din doua motive: 1. vorbesti incoeretent cu greseli gramaticale, si 2. folosesti limbaj de chat/messenger/irc.AICI ESTE FORUM, NU MIRC! Sa trecem peste asta, jst e admin, un bun player care are grija de server, glumeste, vorbeste cu restu, tu esti un simplu jucator, care aduce numai imagine proasta.Te bagi peste tot, faci reclamatii nefondate, faci pe avocatul, iar cine a spus ca poti sa schimbi serverul a gandit bine. Nu mi-o lua in nume de rau, dar, poza ta indica ce fel de om esti! Concluzia o tragi tu! Sper ca m-ai inteles in tot! Bafta! Sa auzim numai de bine!
#10
faza cu aducerea de oamnei si voi ii indepartati de pe server nu se potriveste numai la Catalin!
se pare si oamenii care ii aducem noi sunt Indepartati de pe server.
fratilor nu merge asa!
Bafta .
#11
*A.O.T Manutza* Wrote:faza cu aducerea de oamnei si voi ii indepartati de pe server nu se potriveste numai la Catalin!
se pare si oamenii care ii aducem noi sunt Indepartati de pe server.
fratilor nu merge asa!
Bafta .
stii care e faza cu oameni adusi de Catalin sunt jucatori cu experienta si cu,capul pe umeri si mai si cunosc cs din intamplare Wink nu am nimik cu marutzu,dar daca a injurat Wink ce motiv avea jst sa zica asa de la el k la injurat marutzu de mama Wink ip-urile nu mint Wink Bft all
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#12
bn ma gogule ai fi tu mare zeu si nu am auzit io de tine .... imi cer scuze da ejti jalnic frate :wink:
ToTi ItI vOr BiNeLe .... NuI LaSa Sa Ti-L Ia.... PlECaT inTR-o LuM3 FarA ZdRenTe ...
#13
OAMENI BUNI !


incetati odata.odata ce Zuluda nu a fost prins cu cod...odata ce nu exista dovada concreta inseamna ca e nevinovat.cand il prindeti atunci umflativa-n pene

eu imi amintesc de mine cand eram la inceput pe server cum stateau adminii pe mine si cereau poze/demouri si ca-mi luasem vreo 5 banuri degeaba

pana la urma unde vreti sa ajungeti?

daca a jucat cu wall si voi nu aveti dovezi concrete inseamna ca e mai destept ca voi!

bafta in continuare
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#14
danutzZ Wrote:OAMENI BUNI !


incetati odata.odata ce Zuluda nu a fost prins cu cod...odata ce nu exista dovada concreta inseamna ca e nevinovat.cand il prindeti atunci umflativa-n pene

eu imi amintesc de mine cand eram la inceput pe server cum stateau adminii pe mine si cereau poze/demouri si ca-mi luasem vreo 5 banuri degeaba

pana la urma unde vreti sa ajungeti?

daca a jucat cu wall si voi nu aveti dovezi concrete inseamna ca e mai destept ca voi!

bafta in continuare
dumnezaule...zuluda a fost prins cu cod ce e asa de greu de inteles, pozele le am si eu, si dj, si mihai, si catalin...mai continuati cu kestii din astea va pierdeti adminul. cat despre marutzu...fratele meu esti un exemplu negativ pe server asa ca incearca sa fii cuminte si sa joci cs
#15
Sa ma fac inteles odata pentru totdeauna si pentru toti:
1.Zuluda nu a fost prins cu cod ci doar sa dat singur de gol ca joaca cu wall (pot dovedi )
2.Marutzu pana in data 19/02/09 eu nu am avut nimic de discutat cu tine te respectam cum ii respect pe toti playeri/admini..dar, daca iti vedeai de treaba si nu ma injurai ( mai ales de mama ) nu se intampla nimic,si apropo ai terminat dreptu? vrei sa te faci avocat?..bafta in continuare ,da nu practica pe server Wink..

PSBig Grinaca taceai filozof ramaneai
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)