Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hai cu clickul - zilnic daca se poate..
#61
dat ..scz pt intarziere
Reply
#62
crede-ma ghost ca stiu =))) am de aface cu de astea de muuuult timp Smile)
Reply
#63
alabala Wrote:crede-ma ghost ca stiu =))) am de aface cu de astea de muuuult timp Smile)
eu acu am vazut prima data ca trebuie cod capcha, ca sa se poata contoriza voturile pe cs.u-s.ro, si ma gandeam ca sa va zic si voua ce descoperire am facut, dar se pare ca voi stiti deja ca trebuie bagat cod capcha, ca sa se poata contoriza voturile pe cs.u-s.ro.

Si daca stiti deja ca trebuie cod capcha pentru a vota pentru cs.u-s.ro este foarte bine, asta inseamna ca de acum se vor contoriza toate voturile, woaaauu, vom avea 300 voturi pe zi(evident datorita faptului ca deja stiti de cod capcha) .... pffff...am ametit cu atatea cod capcha.. da ce este un cod capcha, googlit?
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#64
pai eu am facut un topic mare cat casa, cum facea LAURENTII inainte ca sa se benocleze tot CHIORU

Eu de la inceput bagam cod si tot ma uitam ca numai voturile mele erau contorizate :| nu intelegeam wtf?
Reply
#65
am facut reply ala de mai sus exact pt treaba asta.. playa mai adu-l in quote ..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#66
gh0st Wrote:
alabala Wrote:crede-ma ghost ca stiu =))) am de aface cu de astea de muuuult timp Smile)
eu acu am vazut prima data ca trebuie cod capcha, ca sa se poata contoriza voturile pe cs.u-s.ro, si ma gandeam ca sa va zic si voua ce descoperire am facut, dar se pare ca voi stiti deja ca trebuie bagat cod capcha, ca sa se poata contoriza voturile pe cs.u-s.ro.

Si daca stiti deja ca trebuie cod capcha pentru a vota pentru cs.u-s.ro este foarte bine, asta inseamna ca de acum se vor contoriza toate voturile, woaaauu, vom avea 300 voturi pe zi(evident datorita faptului ca deja stiti de cod capcha) .... pffff...am ametit cu atatea cod capcha.. da ce este un cod capcha, googlit?
cam asha..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#67
DAT...incepand de acuma fiecare care voteaza la urma afiseaza numarul de voturi pentru fiecare clasament ..eu zic ca nui greu sunt 4 topuri, deci sa incepem:
1. 58
2. 41
3. 50
4. 40

SPER SA NU RAMANA ASA
Reply
#68
done :oops:
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
Reply
#69
votat!
Reply
#70
votat...din cate vad cam peste tot suntem pe locu 1 :X
Reply
#71
ai vaz gresit
Reply
#72
done
Reply
#73
VoTaT!!
Reply
#74
done .
1. 76 171
2. 53 272
3. 63 132
4. 53 200
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
Reply
#75
votat, da am uitat sa scriu clasamentu :-"
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)