Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
forum
#1
cand se aduce forumul la starea lui normala ma irita aspectul asta :-L
#2
ar trebui sa citesti mai atent tot ce se scrie pe forum:
Ne pare rau dar am avut probleme cu forumul

Cineva s-a jucat cu forumul si l-a stricat , acesta e un backup facut in urma cu 2 luni , multi useri si posturi s-au pierdut , momentan numai Eu(Catalin),mihai,marian,dj,danutza vom avea drepturi asupra forumului
#3
aaa nu citisem acolo k cu aspectu asta :roll:
#4
mare pakt...k so avansat ceva forumu in astea 2 luni...cel putzin mie imi pare rau de sectiunea aia kre am faqto Regulile Forumului + regulile de ban + multe altele...curatzenie pe forum...etc

na asta esteSad...o sa dureze ceva pana revenimTongue
#5
vroiam sa fac si eu azi o reclamatie si nu aveam unde Sad Smile)
#6
nu v-a mai fi vechiul forum , phpbb2 nu mai este suportat de comunitatea phpbb , acesta este un phpbb3 cu multe chestii pe care le pot face ca administrator si cu mai multe update-uri
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#7
eu sunt multumit dar puteam sa te scap de ceva timp catalin Big Grin
#8
era mult mai fain forumul vechi ....dar in fine ownerul e proprietarul ......si deci sa inteleg ca nu mai primim moderator pe forum cei care aveam inainte?
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#9
daca s-a pierdut baza de date de unde vrei sa stie care si cum a fost
#10
se vor face iara cereri..etc...da momentan nu cred k se vor da..adik...ramane la decizia ownerilorBig Grin
+bofi tu ai moderator la discutzii libere Big Grin
#11
nu se va mai da nimic.cauza pentru care forumul vechi s-a stricat a fost ca unul care avea drept de administrare a blocat forumul si a sters toti adminii.nu am mai putut face nimic, cei de la phpbb is bidoni ca noaptea cand le-am spus problema .. m-am suparat am sters si l-am pus pe asta.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#12
poate ca e mai bine asa .....nu o sa mai fie chiar asa de populat de posturi ....o sa fie mult mai linisitit acuma....cu toate ca imi placea cel dinainte
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#13
las k ii fain forumu asta...adik imi place ai mai mult optziuni pe el..de expl potzi sa faci upload la fishiere :X
+ altele...doar ceva ar fi de schimbatWink)...culorile astea...adik skinuBig Grin...ii obositorBig Grin
#14
mie imi place asa e foarte frumos :wink:
#15
in plus stiti ce mai face , se inregistreaza tot , ori de cate ori ati intrat ,
toate setarile schimbate , tot ce s-a citit si cine a citit si postat

tot se arhiveaza in baza de date ! Tongue

asa ca aveti grija ce faceti si cum faceti , ca noi putem da arhiva inapoi sa vedem !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)