Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
discutii [anu.ro]
#16
Ce sa zic, 2vs2 mi se pare o prostie, sincer. Nici nu ma inscriu. Nu sunt profesionist in cs, dar cum sa joci 2vs2 dust inf sau ce se mai joaca. Parerea mea. Nu ma intepati, ca va intep.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#17
e km greoi 2 vs 2...km sunt de acord cu dark..pui bmb intr-un site...deja mai sunt 15 sec pana sa explodeze...si ajung ct in site...e km greoi jocu asa parerea mea,desigur...pt cei care s-au inscris...multa bafra...GL&HF!!!! Smile
#18
disponibil pt 5vs5
#19
ZuZuk Wrote:disponibil pt 5vs5

me2
#20
+ 1 la 5 vs 5 Smile
#21
kento Wrote:e km greoi 2 vs 2...km sunt de acord cu dark..pui bmb intr-un site...deja mai sunt 15 sec pana sa explodeze...si ajung ct in site...e km greoi jocu asa parerea mea,desigur...pt cei care s-au inscris...multa bafra...GL&HF!!!! Smile


Big Grin Pe d2 de exemplu se joaca doar x1. Mai bine taceai Big Grin .
#22
salutare clanului anu.ro...m am interesat si am inteles ca aici pot cere integrarea mea in acest clan..am vazut care este semnificatia clanului si m ar interesa sa ma integrez si eu in clanul vostru..imi place ca sunteti uniti ..cei mai buni playeri si buni admini..joc cs de cca un an si ceva..nick swaterpool..steam bestandy19 si imi place sa joc cs pe acest sv..astept un raspunsSmile
#23
salut!
in primul RAND este un GRUP - ONG !
pentru a fi printre noi , trebuie sa ai slot !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)