Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
despre fotbal facem asa ca e mai bine
#16
daca pana la ora 18:00 nu se rezolva cu sala, eu din partea mea anulez tot pt ca mai trebuia sa vina unu din partea mea, ii zic ca numai!
#17
daca vreti pentru weekendul viitor, facem din nou numaratoarea, rezervam din timp si banu jos din timp.
#18
mie imi este indiferent.ori maine ori sapt viitoare, numai sa mergem.

Burlakule, incearca si ia legatura cu prietenasu' asta a tau care a fost la sala in bularga si poate mergem acolo Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#19
deci saptamana viitoare de acum!
#20
mergem la cug? 120 de lei 2 ore sala misto
#21
eu as merge dar depinde daca vor altii....poate ei nu vor la o ora anume...cum ar fi 9 seara...au scoala dimineata...eu luni am de la 4 la 6...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#22
ramane oriunde , numai sa spuneti concret , eu vin cu 2 oameni !!!
#23
deci mergem pana la urma maine sau nu ? nu conteaza locatia si cat de frumoasa e sala;conteaza sa fim cat mai multi si sa ne simtim bine Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#24
eu zic sa mergem duminik 7 martie la cug si am sa ma duc eu sa fac rezervare dak e ok...
#25
eu unul sunt de acord cu bau..mai bine sapt viit. si facem rezervare de la 6 la 8 (eu zic ca 2 ore sun t mai mult decat deajuns).
#26
AM FOST SI M-AM INTERESAT LA SALA DIN TUDOR
DA...SE INCHIRIAZA IN WEEKEND.COSTA 60 DE LEI ORA DACA ADUC 5 CARNETE DE LA STUDENTI DE LA ASACHI....ASTA NU-I PROBLEMA...REZOLVAM.DAR MA DUC PESTE O ORA MAXIM 2 SA VAD DUMINICA LA CE ORA E LIBERA SALA.VA DAU UN RASPUNS CONCRET DUPA AMIAZA.CRED CA E MAI BINE IN TUDOR DECAT IN C.U.G.
E MAI BINE AICI , PRIVIND PRETUL CAT SI ZONA.IESE SUMA DE 8 RONI DE CACIULA
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#27
anuntz 2 :




AM FOST SI AM VORBIT CU TANTI AIA CARE SE OCUPA CU REZERVARILE.A ZIS CA PENTRU WEEKEND ESTE LIBERA SALA SAMBATA SI DUMINICA INTRE ORELE 22 SI 24.CRED CA CEL MAI BINE AR FI SAMBATA INTRE 10 SI 12 SEARA
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#28
eu sunt de acordBig Grin
#29
eu is ok, ma bag! sambata de la 10 seara
#30
ar mai fi varianta cug. hai baubau da nastere la vorbe!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)