Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
definitivare gratar 25.07.2010
#16
gogu Wrote:
rox. Wrote:e de dimineata pana seara man:*

ps: ma gandeam k poate aduce cineva o minge de volei..sau un pachet de carti.sa va fac la un poker;Winksau sa jucam pe pedepse..nush :-??
daca e jucam pe bani rox Smile)


nu ma deranjeaza...sa ai banii la tine cash.
nu pe cardSmile) :lol:
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#17
Sunteti culmea sa inebunesc de nu.Acest topic s-a descis pentru a definitiva care merge sau nu !! Pentru offtopic si alte discutii aveti postul precedent !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#18
nu mai vrea nimeni? :-s
#19
Am 2 doritori. Nu joacă cs, deci nu sunt de pe server. Pot să îi chem ?


da da manevreaza paharu . =]

Deci +2 . Si mai este Freestyle de pe server. E din botosani, cred ca vine si el. Deci inca 1.
#20
daca is baieti de treaba cheama-i Smile si prin baieti de treaba stii la ce ma refer =))
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#21
RaZeR_man Wrote:p.s: am uitat sa mentionez ca si adminii /playerii ce au fost prinsi codati sunt bineveniti la aceasta intalnire (ma refer la sklembar
Smile) cand ?

d m X Wrote:+4 eu ghile sklembar pheno.

+3 tu ghile pheno

p.s nu am cu ce sa ma intorc (tren) ca nu dau 20lei la autobuz
#22
nici ghile nu mai vine. si daca nu vii tu (skl) nu vine nici dmx.

deci iar vin singur Smile)
YES, OH MY GOD
#23
asadar, pana vineri vreau sa stiu sigur cine vine. mai exact, cine vine lasa reply cu un nr. de telefon. am vb cu eqqq si am zis k vom rezolva cu banii in felul urmator: cei ce merg la gratar din iasi, ne vedem intr-o locatie stabilita ca sa imi dati mie banii (sau daca vrea altcnv nu am nimic impotriva) ca pe 24 seara sau 25 dimineata sa mergem la shopping, inainte de a ne vedea la ciric. eu zic ca daca avem banii stransi pana pe 24 seara, pot sa mai iau 1,2 cu mine ca sa facem shoppingu' relax, ca sa nu ne bulversam pe 25 dimineata. cei ce nu sunt din iasi, voi pune bani de la mine si imi veti da voi knd ajungeti. suma inca nu e stabilita, insa in functie de nr. celor care vin, voi face un calcul..asa ca haideti cu reply-ul

p.s
NUMARUL MEU DE TELEFON ESTE 0745335381 / 0768057522 .daca aveti vreo nelamurire, pana maine nu pot raspunde pentru ca sunt la mine la cabana (unde nu am semnal deloc).
#24
si eu vin, dar nu stiu sa ajung la Ciric.
:|
#25
rezolvam noi. reply sau pm cu nr voastre de tel.
#26
Eu + 2.
Mai am unul din BT. O sa dau edit la postul asta



//lori, vii in cug si te urci in 27 si cobori la flux.
#27
we'll be there Big Grin
nr: 0767922508.
:*
[daca nu e razer,nu raspund]
:lol:
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#28
prezent .. 0751918192 24/24 pt oricine

lorri.. ne descurcam noi sa ajungem.. da-te bine pe langa rzr si te faci cu transport mocaSmile)
#29
Dak e la ciric...vin si euBig Grin
tel: 0758622064
Fie paine cat de rea...tot mai bun e cozonacul!Smile)
#30
+1 Big Grin vin si eu 0723383619 disponibil.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)