Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cs.u-s.ro the Movie [send avi]
#1
Vreau sa ma apuc de u-s the Movie part2...Harder, Better, Faster, Stronger pt cei talentatzi si dornici de a aparea in film va rog frumos facetzi demo's si send la YM: b1_vlad

CONDIZII:

- filmarile se fac doar pe serverul cs.u-s.ro
- accept demo doar de cea mai buna calitate [adik nu imi trimitetzi demo cu 1 hs sau mai stiu eu ce] killuri multe si spectaculoase in serie 3-4-5...etc
- nu accept demo facute pe alte harti decat pe hartzi de "de_ si cs_"
- de film ma voi apuca knd voi avea 15 demo's klumea
- iar filmul va aparea knd va avea 8-9 minute de rulare

Putetzi trimite si muzik care atzi dori sa apara in film iar eu le voi alege pe cela mai potrivite

expl: in consola scrietzi: record evolve.dust2....adik numele si harta

ms mult :!:
#2
danutzZ aici.zi-mi te rog daca este vreun program cu care pot taia bucati dintr-un demo mai mare :-? sa selectez doar fazele importante.
#3
zeus Wrote:danutzZ aici.zi-mi te rog daca este vreun program cu care pot taia bucati dintr-un demo mai mare :-? sa selectez doar fazele importante.

nu...u trim demo eu il fac avi si tai ce trebe Wink
#4
zeus Wrote:danutzZ aici.zi-mi te rog daca este vreun program cu care pot taia bucati dintr-un demo mai mare :-? sa selectez doar fazele importante.

fraps iti recomand eu Smile asta daca ai pc calumea nu ca mineSad
#5
ala il si folosesc...da ala nu taie DIN demo...ala scoate bucatzi din demo in avi...demo-ul ramane intatct dak ma intzelegi..asta mo intrebat danutz Wink

si iam zis k un demo nu il potzi modifica Big Grin
#6
.. pai sa se bage mai des de_ pe server si merge
#7
pai nu stiu daca e asa bun Smile) intel p4 3000 si 512 ram e mai veki da nici n-am nevoie de mai mult Tongue da o sa incerc de acuma cand vin in iasi.
da faza si cu demourile astea ca jucam o data mai bine si cand am dat record 1.dem.......am inceput sa joc 8-} :cry:
#8
e destul de bun
#9
mam gandit la o chestie...eu va fac u-s Movie 2...dar imi trimitetzi doar .AVI...nu accept demo


facetziva singuri demo..use FRAPS pt a face .avi...dak vretzi vi-l trimit pe mess...va scoatetezi ce faze vretzi si eu le aleg

trimitetzi pe B1_vlad

si cei care vor urmari meciuri prin HLTV in Cupa..pot face si ei demo si sa ia faza faine si sa imi trimita AVI...k si ei la randu lor vor fi filmatzi

bafta
#10
putem face filme din campionat ?.....adik sa apara filme cu jucatorii din clan nu numai eu ....
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#11
pai mam gandit sa facem Moive 2 sa fie u-s cup

da accept numa demo's//deci va rog dak vetzi urmari meci prin HLTV sau pe server k si playeri sau arbitrii sa facetzi demo si sa use Fraps...sa scoatetzi avi doar ce ii fain...k eu nu pot scoate avi la ns cate zeci de demos pe kre mi le trimitetzi...faceti si voi treaba...imi trimitetzi avi...si eu le prelucrez
#12
aici: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.gigasize.com/get.php?d=v4ofvgdnmdf">http://www.gigasize.com/get.php?d=v4ofvgdnmdf</a><!-- m -->
Download cs.u-s.ro Movie trailer

Enjoy
#13
pppfffffffff.....le ai ma Evo...nu tare...ci f tare esti :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:

foarte tare filmu.deci demoul ala cum facem? record "name" in consola si atat si cu programu ala "Fraps" si selectam momentele frumoase transformate automat in AVI da?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#14
lasatzi..nu va stresatzi...iau eu toate demourile din HLTV...si din ala scot toate fazele...dak avetzi voi ceva klumea trimitetzimi avi...da...iei Fraps...intru in joc dai viewdemo name....si dau F9...si itzi face record avi...da vezi k imi trebe la 100 fps...acolo il setezi din Fraps....si 1 minut de filmare in Fraps ocupa aprox 3 GB poate mai mult...asha k sa avetzi ink un program de conferit sau comprimat...sau il punetzi pe un side de uploat file...si il iau eu deacolo...da sa fie avi

filmu va fi u-s CUP...deci filmari numa din meciurile de clan din CUP

ciao
#15
ok.. deci..

faceti demo.. intrati in fraps.. luati versiunea full cu crack ..

setati in fraps half size movie .. face-ti fimul in cs..

cu Apex Video Converter.. din jdemii de mega cat are filmul filmat cu fraps il aduceti la vreo 20-30 de megatroni.. si calitatea foarte apropiata.

Baftoaca [Image: 11.gif]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)