Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
chef de clan ;x [membru only]
#1
am chef sa intru intrun clan

care va faceti ceva serios?:d...sau si asa la misto...da sa fie ceva...pe forum
name klumea si chestii de clan

mi dor sa joc pe server cu un tag de clan..si sa nu fiu singuruSmile)


ceva oferte?..sa imi depun cv-u Smile)

bafta
#2
dak mai jucam pe server cu cea mai mare placare voiam sa joci cu tagu nostru .....bine ca poti juca si asa ....dar nu prea ai nici o satisfactie Wink)
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#3
pai luativa steam si va da dj admin...pe serveru de steam...aqma so deschis de 2 zile...da ii in lucru momentan...mai trebe configurat Big Grin
si sa sti k o sa joc ;Wink
#4
mi-as lua acuma steam dak as stii ca mi-ar merge cs-ul nescadat.....Sad Sad ....tot prost imi merge Sad si chia nu stiu d c Sad( ce dor imi e sa joc pe u-s
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#5
safta pune in consola:

fps_max 1000
fps_modem 1000
rate 40000
net_graph 3

am avut problemele tale si cand am pus alea nu am mai avut lag de atunci

p.s.- Care are nevoie de om in clan sa ma ia si pe mine, nu am clan nici eu momentan
#6
safta, vezi cu calculatorul, tine-l in cat mai putine procese poti. doar ce e necesar. si reinstaleaza-ti windowsul regulat.
#7
am reinstalat windowsul de n ori, am pus setarile alea puse de freestyler .....la fel ....deci nu am lag dar am loss si choke si imi merge scadat nush ce sa fac.....alt calt ....dar dupa ce am bagat 10 mil in asta nu se mai merita .....de ce cs source merge tzipla si asta nu Sad
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#8
dai defrag la cs, sau ia alta versiune.Incearca si alea lesinate, xtream, cs romanian care mai erau.
#9
eq :O:O:O Wrote:dai defrag la cs, sau ia alta versiune.Incearca si alea lesinate, xtream, cs romanian care mai erau.

defrag....nush ce e.....am vreo 2 versiuni de cs tot la fel fac Sad( mama lui de cs
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#10
poate ai vreo prostie in cfg sau vreo setare kre iti strica cs:-?? sper sa rezolvi cumva Big Grin
#11
start>all prog>acc>system>disk defrag
#12
eq :O:O:O Wrote:start>all prog>acc>system>disk defrag

sau My Compunter>click dreapta D: or C:>Properties>Tools>Defragment Nnow..si le faci pe rand Big Grin si poti da si check for errors

bafta


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)