Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere slot
#16
merita slot. Dar sa joci mai des!
Reply
#17
Anarchy Wrote:pai tocmai ca nu s-a schimbat a ramas la fel.. lupul isi schimba parul... O sa ia slot iar o sa vb. gura fara el si tot asa. Eu zic ca poate sa joace si fara ca si pana acum.
@Stefy conteaza si calitatea nu doar cantitatea. Poti sa joci de 1 an dar daca nu stii sa vorbesti cand deschizi gura, tot aia e.

Am sa vad ce se intampla.
eu de fiecare data cand intram pe sv si il vedeam nu a facut nimic rau nu a injurat nimic.am dat pro ca am mai facut mix-uri cu el si e baiat bun si bineinteles ca e cuminte pe sv din cate am vazut eu cand eram cu el pe sv
Reply
#18
e un caz mai vechi el. Lasa ca stiu eu. Mixuri m-a innebunit cu mesajele lui mix, mix. :lol:
Reply
#19
salut,
primesc si eu un raspuns?
Reply
#20
cand ai sa vizitezi si tu forumul mai des atunci primesti si un raspuns rapid
Reply
#21
burlaku Wrote:cand ai sa vizitezi si tu forumul mai des atunci primesti si un raspuns rapid

daca nu viziteaza forum`ul cum zici tu grasule cum de o facut 91 de posturi ?
Reply
#22
sa stii ca intru zi de zi, are aproape 2sapt cererea asta si nu mi`ati dat
nici unu raspuns owneri.
primesc si eu un raspuns?
Reply
#23
bogdan Wrote:sa stii ca intru zi de zi, are aproape 2sapt cererea asta si nu mi`ati dat
nici unu raspuns owneri.
primesc si eu un raspuns?
dak vrei inca un raspuns til dau eu contra..deoarece activitatea ta pe sv e cam slaba iar cand intri mai faci si cateva probleme....cum ar fi campezi, ca doar de asta e facut sv sa ai tu slot si sa dormi pe sv iar altu sa adoarma incercand sa intre pe el.. si pe langa asta te aprinzi cam repede cand spune sau face ceva un player ;.Pentru asta suntem noi admini sa ni se atraga atentia atungi cand va deranjeaza ceva/cineva iar noi vom incerca sa rezolvam intrun fel sau altul, nu sa scrieti pomelnice..
not perfect... but enought good




http://www.anu.ro
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)