Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere admin mic sebi&but
#1
nume:Nastase
prenume:Sebastian
nick (actual si cu care ai mai jucat):fost SEBI actual sebi&but
playeri adusi pe server(nick):Stephen si insist mereu cu massuri
timp de cand joc pe server:170 cu toate nicurile SEBI,sebi&but,sebi1...
sustinut (propus ) de adminul :am vorbit cu darklcan si a zis ca va vb cu catalin daca mai are are voie sa sustina luna asta
timp de cand joc CS:2 ani jumate
YM:cipriana71
ip:92.84.71.4
orasTongueloiesti
varsta:17
steam id:Valve_id_lan

Scuzati ca e a doua topica dar in prima mi sa spus sa mai joc deoarece aveam ore putine si asta am facut.Si daca se uita vrun admin sau owner pe aici as vrea sasi spuna parerea.
Uni spun stopdrogurilor.Eu spun stop codurilor
#2
cine il sustine pt slot . pt inceput !
#3
3,628 fraguri 8,127 deads , mai pe romaneste: nu prea le ai cu cs-ul. Intradevar joci mult pe server , dar explica-mi cum ti-ai da tu seama ca x,y,z e codat , daca tu esti slab la cs? Din punctul meu de vedere meriti slot si/sau admin micut cu slay, kick, gag si votemap. Pt acces la ban , execclient , destroy etc mai trebuie sa inveti cs. Asta e parerea mea. bafta.
#4
zuzu credema ca as fi in in al noualea cer daca as avea admin cu acces la destroy,,kick etc ca mai mult de atat nu vreau ca situ ca nu meriti si credema ca imi dau seama de un codat imediat
Uni spun stopdrogurilor.Eu spun stop codurilor
#5
Sustin pentru slot Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#6
slot : Smile
#7
Ma vreu decat un admin mic mic fara banuri destryo etc. Am vazut ce se intampla.Unu isi ia ban apoi vine pe forum ca mai banat degeaba si incepe cearta.Vreau decat gag,kick si votemap mia mult nu si nici nu o sa vrea vreodata !O sa continui sa jco chiar daca nu o sa iau admin.Si zuzu vezi ca cu niku ala a fost al inceput pana mam acomodat cu srv ca pe celalte srv erau numai buti.Nu se comparau cu ,,talentatii" dupa u-s.u Uitate la sebi&but 1,021 1,639 stiu ca si asta e prost da fata de SEBI....... Si un ultim lucru vreau votemap deoarece nmi sa intamplat de foarte multe ori sa fie fly snow si 6-6 sau d2 cu 2-3vs2-3 si nici un admin on
Uni spun stopdrogurilor.Eu spun stop codurilor
#8
Si as vrea sa aflu si eu un raspuns.Daca nu o sa primesc,stati linistiti ca nu o sa fac alt topic peste 1 luna
Uni spun stopdrogurilor.Eu spun stop codurilor
#9
Un admin mik eu cred ca ar merita...joak constant pe server :wink:
#10
As zice sa punem punct datul adminelor deocamdata , sunt destui online si constant pe server , prababil si cei ce nu merita au ,dar fie de la noi , sa lasam deocamdata pe acestia noi sa vedem cum se descurca si cei ce tot se avanta sa aiba admin sa aiba rabdare ! Si incetati cu comentarile ca eu fac ca eu dreg ca va vad destul pe server cum va comportati aviz celor noi veniti !
Hai sanatate !
"De ma voi scula, pre multi am sa popesc si eu!" Lapusneanul .
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#11
am intrebat doar cine il sustine pt slot !
de admin nu poate fi vorba deoarece nu e matur in joc si in exprimare !
avem nevoie doar de oameni verticali in gandire !
#12
prima data obtii slot !
apoi daca ai peste 150 ore jucate numai cu un singur nume vei obtine si admin !A zis dj
Acum zici ca nu ma exprim matur si ca nu merit admin ma lamuresti si pe mn?
Uni spun stopdrogurilor.Eu spun stop codurilor
#13
"Si as vrea sa aflu si eu un raspuns.Daca nu o sa primesc,stati linistiti ca nu o sa fac alt topic peste 1 luna"

mai bine dati close topic.. nu cred ca esti tu in masura sa il tragi la raspundere pe dj.. cand va fi momentul poate vei primi admin...
#14
Da nul il trag la raspundere!Am spus decat dc mi-a zis pe privat una,si acum zice alta
Uni spun stopdrogurilor.Eu spun stop codurilor
#15
topic closed !
cerere respinsa !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)