Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere admin usb
#1
numeTongueaduraru
prenume:Florin-Daniel
nick:[anu]usb, zeack
Playeri adusi pe server :anubis,dead(HD)
Timp de cand joc pe server:1 an si ceva
Sustinut de adminul : dj
Timp de cand joc CS :aproape 3 ani
YM :zeackninu@yahoo.com
IP in momentul cererei:109.97.125.21
Oras :Iasi
Varsta :19
Steamid :us_usb

Multumesc anticipat!
#2
PRO
#3
pro adminutz micutz

PS: cred ca merita o sansa, daca nu se va descurca se va proceda ca in cazul lui Slim.
#4
PRO.st Big Grin
#5
contra.
#6
Contra!
Motiv:Ne vizitezi foarte rar
#7
contra//nu cred k esti inca pregatit Smile
#8
>>pro<<.deoarece e activ pe sv.. de cand joaca nu a facut nici o problema.. si fata de altii e un player constant.. !!
amphetamine stiu ca are activitatea slaba pe forum.. dar zimi si mie .. unde era necesara interventia lui.. chiar il apreciez ca nu se baga in discutii aiurea fara motiv daor ca sa faca nr de posturi..insa dak va primi admin va avea un motiv intemeiat sa viziteze mai des forumul..!! si zic asta ca nici eu nus asa activ pe forum.. deoarece ma bag doar acolo unde sunt implicat unde e nevoie si de mine..si cam atat.pe forum. iar pe sv.. imi fac treaba . de admin..!!
inca odata pro pentru usb..!!
PS:o sear buna
not perfect... but enought good




http://www.anu.ro
#9
Quote:amphetamine stiu ca are activitatea slaba pe forum.. dar zimi si mie .. unde era necesara interventia lui.. chiar il apreciez ca nu se baga in discutii aiurea fara motiv daor ca sa faca nr de posturi..insa dak va primi admin va avea un motiv intemeiat sa viziteze mai des forumul..!! si zic asta ca nici eu nus asa activ pe forum..
In primu rand nu fac referire la forum,ci fac referire la server,nu il prea vad deloc pe server aia am spus
Asta e pararea mea,tu ai parerea ta deci nu trebuie sa ne legam unul de celalalt
#10
ai admin!
schimbatii culoarea , si pe forum !
bafta ca admin !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)