Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere admin
#1
nume:Belenche
prenume:Ionut
nick:okapii by ionutzzz98
Timp de cand joc pe server:1 an jumate
Sustinut (propus) de adminul : cei care isi vor exprima parerea printr`un PRO sau CONTRA!
Timp de cand joc cs : in jur de 2 ani
Y!M : <!-- e --><a href="mailto:ionut_belenche@yahoo.com">ionut_belenche@yahoo.com</a><!-- e -->
IP : 101.14.52.551
Oras : iasi
Varsta : 18
steam id :ionut_profesional
#2
contra , deabea te vad pe server .. plus de asta de fiecare data cand ai intrat , eu te`am vazut cu lag . mai joaca ! nici slot nu ai si deja vrei admin ... plus de asta :lol: 1 an jumate de cand joci pe server ?Smile)) eu de 2 joc si te`am vazut de vreo 10 ori MAXIM !
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
#3
...CONTRA:
1. activitate pe forum mult mai multa...vad ca abea ai intrat in comunitatea noastra.
2. pe servar nu te-am vazut cu acest nick...sau ai jucat cu altu??
3. te-ai hotarat cati ani ai???...
#4
Contra

Si de ce am impresia ca in numele tau (de cs) e trecut si anul nasterii si defapt nu ai 18 ani


da ..ai 12 ani deci
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#5
CONTRA !

Pentru inceput ti-am dat pro slot, contra admin. Dar din cate vad esti mincinos.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#6
fii activ pe forum , sugestii , coltul vesel etc!
#7
dj Wrote:fii activ pe forum , sugestii , coltul vesel etc!
chiar si asa ..are 12 ani ...ar merge slotu ..dar nu adminu
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#8
CONTRA!no offence...

Lasand activitatea pe forum deoparte, nu esti foarte activ pe server;mai exact pe o scara de 1 la 10 tu esti pe 4-5 la activitate pe server...ce meserie ai?sau ce ocupatie?
Eu unul cel putin, de fiecare data cand am ocazia joc cs pe cs.u-s.ro, si pot sa spun ca, oricat de incarcat ar fi programul meu, o ora sau doua cel putin, tot joc pe us.
In concluzie, daca o sa joci cel putin 1.5 ore zilnic pe us, poti primi pro de la mine.
Da comenzi stii?
#9
CONTRA- cand te vad pe sv(rar) injuri de parca esti pe tarla +ai si lag, abia intri pe sv si nici arma nu stii sa o tii in mana!
#10
Contra admin
pro slot


sal
#11
ai steam, deci pro pentru slot.
#12
are el steam, dar nu cred ca are cs-ul cumparat Smile
#13
contra -admin
pro- slot
#14
el in loc sa vina sa faca cerere pt slot , el vrea direct admin !!!
#15
CONTRA CLAR !!! Lag cat casa ; activitate sv canci ; activitate forum idem !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)