Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cel mai bun jucator din cupa
#1
care credeti ca este cel mai bun jucator din cupa U-S ?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#2
attaKer & Psyke Wink)
#3
aici mergea un poll...si din pakte nu mai este nici original clan

dar dupa mine: nbK :: unKNowNNN (AWP ROCKS:X:X)
#4
^a^ Smile))
#5
1attaker C L A R
2psyke
nu ca este al meu .....ca oricum e un prieten deal meu nu e in clanu meu practic doar in cupa asta.......100 LA 100 ATTAKER......voi aveti parerea ca sunt altii pt ca nu il stiti pe el cum joak .......apropo cei care veti zice psyke ....ATTAKER I DA TEMELIE LU PSYKE ......zic ca e al doilea el sigur......

NU MAI POSTEZ IN PLUS CA TNE DANUTZZ CA SE SUPARA ASTIA PE AICI ........CAND VREO DATA IMI DAI U MIE TEMELIE ? =))))))
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#6
As zice psyke Wink
#7
ikks.
#8
safta Wrote:1attaker C L A R
2psyke
nu ca este al meu .....ca oricum e un prieten deal meu nu e in clanu meu practic doar in cupa asta.......100 LA 100 ATTAKER......voi aveti parerea ca sunt altii pt ca nu il stiti pe el cum joak .......apropo cei care veti zice psyke ....ATTAKER I DA TEMELIE LU PSYKE ......zic ca e al doilea el sigur......

am intrebat doar care-i cel mai bun jucator....
asa si danutzZ ii da temelie lui bofanel =)
deci attaker sa fie Smile
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#9
ikks Wrote:ikks.

i`m de acord with iu ! ~~

^_* Tongue Tongue
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#10
safta Wrote:1attaker C L A R
2psyke
nu ca este al meu .....ca oricum e un prieten deal meu nu e in clanu meu practic doar in cupa asta.......100 LA 100 ATTAKER......voi aveti parerea ca sunt altii pt ca nu il stiti pe el cum joak .......apropo cei care veti zice psyke ....ATTAKER I DA TEMELIE LU PSYKE ......zic ca e al doilea el sigur......

eu zic ca boka , spooky si siN is mai buni.parerea mea.vom vedea in semifinale Smile
astia au jucat prin PGL...stiu ei oleaq de cs
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#11
siN no jucat in PGL...si nu mia da 1000 si 1 de reply-uri....vedem in meciurile din sferturi care merge mai departe
#12
cel mai bun jucator o sa se poata zice dp ce se termina cupa k sa vedem cine o sa iasa in evidenta cu evolutiile lui asa k mai aveti rabdareWink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)