Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cand incepe campionatu????:-/
#1
cand incepem odata campionatu????? :?: :?: :?: :?: :?:
nu sunt destule echipe???? :?: :?: :?:
#2
mai trebe ink 1 echipa...si incepe in 1 octombrie Wink
#3
ok evo Big Grin
mz :wink:
#4
PyR(o) Wrote:mai trebe ink 1 echipa...si incepe in 1 octombrie Wink

pai nu la 16 echipe incepem pyro ?....
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#5
safta Wrote:
PyR(o) Wrote:mai trebe ink 1 echipa...si incepe in 1 octombrie Wink

pai nu la 16 echipe incepem pyro ?....
nu sunt nici echipele complete Wink
#6
da bofa..scz am vazut 15..sunt doar 14...deci +2 clanuri...si gogu mai look odata..clanurile actuale sunt complete Wink
#7
da greseala mea Wink scuze Smile nu am vazut k sia adus om ikks Wink
#8
gata sunt 16 clanuri .....mai trebuie creed la penutlimu clan om .......
DECI INCEPEM LA 1 OCTOMBRIE A ?
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#9
la mine in clan am deja 5.il pot folosi pe ala "VerDe" numai ca as vrea sa caut ceva mai bun Smile
daca nu..am sa joc cu el in ekipa...ca doar nu joc pe bani..jucam 4 fun
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#10
ai tp pana in 1 oct...dupaia se da lock la topic si nici o modificare nu se mai face...nu avetzi voie sa avetzi altzi playeri in team dekt aceshtia...si se verifica ip-urile dupa fiekre meci + totzi fac demo indiferent k ii steam sau nu Wink
#11
noi inca asteptam pe careva care sa joace cu awp sa intre la noi in clan !
#12
acum k zuzu nu se mai ocupa de campionat cine isi asuma responsabilitatea? Pyro?
#13
pot ajuta si eu cu ce pot doar sa imi ziceti .....
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#14
*A.O.T Manutza* Wrote:acum k zuzu nu se mai ocupa de campionat cine isi asuma responsabilitatea? Pyro?


cu cea mai mare placere vash ajuta...chear imi place sa fiu organizator si dealea...da din pakte is clasa a 12-a si am bacu si un examen DSD in decembrie...si nu imi permite timpu sa ma ocup de organizare...dar o sa ajut si eu cum pot
#15
PyR(o) Wrote:
*A.O.T Manutza* Wrote:acum k zuzu nu se mai ocupa de campionat cine isi asuma responsabilitatea? Pyro?


cu cea mai mare placere vash ajuta...chear imi place sa fiu organizator si dealea...da din pakte is clasa a 12-a si am bacu si un examen DSD in decembrie...si nu imi permite timpu sa ma ocup de organizare...dar o sa ajut si eu cum pot

poi si cum facem .... cine se ocupa ? :cry:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)