Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ak47 si crazy killer
#1
pe indivizii astia doi i-am surprins in dimineata zilei de 18 aprilie ora 10:00 jucand cu wall pe harta fy_snow, neavand comanda 'ban' , i-am tinut in slay dupa care le-am dat kick . ak47 a incercat sa se scuze spunand ca a intrat cu wall doar pt ca si crazy killer avea , dar eu nu gasesc asta ca o scuza , pus si simplu nu trebuia sa foloseasca coade si atat . asta a fost tot , scuze de deranj Tongue
#2
H3AD Wrote:pe indivizii astia doi i-am surprins in dimineata zilei de 18 aprilie ora 10:00 jucand cu wall pe harta fy_snow, neavand comanda 'ban' , i-am tinut in slay dupa care le-am dat kick . ak47 a incercat sa se scuze spunand ca a intrat cu wall doar pt ca si crazy killer avea , dar eu nu gasesc asta ca o scuza , pus si simplu nu trebuia sa foloseasca coade si atat . asta a fost tot , scuze de deranj Tongue


f bine admin. cu urmatoarea okazie vor primi ban . Merci.

Mihai
#3
crazikiller ii de mult codat si are dinamic...lasatzil pe mana mea...
#4
il astept sa se apere pe forum , in caz ca poate sa-i spuna careva ! , eu cand amjucat cu el n-o avut deloc , deci voi stiti !
#5
daca se poate tura care vine sa le iei si ipurile...oricum banuiesc ca au dinamic [amx_ip *]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)