Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PlANIFICARI MECIURI
#16
PyR(o) Wrote:[u-s] vs KTA >>> de_nuke >>> ???

din 9 pana in 19 iunie is plekt in grecia...stabilitzi knd jucam meciu

suntem in perioada sesiunii ... examene alea alea ... cam greu cu planificarile!
#17
luni 02.06.2008 ora 21:00......meci AOT vs. GTS.......asteptam doi admini care se ofera sa arbitreze ......am cazut la un acord ambele echipe ca sa jucam pe harta de_nuke.....astept rasuns din partea adminilor!!!!
#18
etapa 11
gTs vs AOT noi am hotarat de comun acord sa jucam de_nuke ca in campionat nu scrie ce harta se va juca in etapa 11Smile meciul va fi diseara la 21:00
#19
edy Wrote:etapa 11
gTs vs AOT noi am hotarat de comun acord sa jucam de_nuke ca in campionat nu scrie ce harta se va juca in etapa 11Smile meciul va fi diseara la 21:00

harta se extrage!
#20
ETAPELE SE JOACA LA RAND!!!

NU SE INCEPE ETAPA 11 PANA NU II GATA ETAPA 10
:!:
#21
nici etapa 9 nu e terminata :|
#22
fratilor etapa 10 s-a jucat sapt trecuta.........dak noi ambele echipe suntem de acord sa jucam azi si nu in weekend ca io nu am timp sa joc cand vreti voi ci cand pot io .....apai sa fiti sanatosi si sa jucati voi campioantul......asta e ....srry....
#23
zimi tu mie unde so jucat etapa 10?...inafara de meciu pe kre latzi cashtigat voi pt k echipa STF nu mai este ce meciuri sor mai jucat....eu am meci cu u-s da nu pot jucat pt k ei nor jucat meciu nici in etapa 9...nici nu se pune problema k atzi cazut voi la intzelegere knd jucatzi....k aici nu face fiercare ce vrea....zuzu o facut campionatu...si cred k ii deacord cu mine k meciurile se joaca la rand...nu cum va taie capu...atat am vrut sa va zic...dak restu vor meretzi care vretzi arbitrii
#24
mai zic inca o data.....eu si ai mei nu putem juca cand vreti voi ci cand putem noi.....etapa 11 este programata sapta asta .......dak vreti bine dak nu nu mai joc deloc .....astept 2 arbitrii care sa se ofere sa ne arbitreze
#25
ma..etapa a 10 era programata in weekendul 31 mai - 1 iunie..deci etapa a 11 este saptamana astaWinkdupa cum am calculat eu
#26
*A.O.T Manutza* Wrote:ma..etapa a 10 era programata in weekendul 31 mai - 1 iunie..deci etapa a 11 este saptamana astaWinkdupa cum am calculat eu

pai tu degeaba ai calculat dak nu scrieSmile)....laso balta...jucatzi cum vretzi...trec si eu mai departe in etapa 11 atunci
#27
am vb cu mai multi sunt de acord pyro......vrei sa ne ajuti ...sa arbitrezi pls ????.....astept raspuns
#28
safta Wrote:am vb cu mai multi sunt de acord pyro......vrei sa ne ajuti ...sa arbitrezi pls ????.....astept raspuns

o sa fiu si eu arbitru


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)