Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U-S team - LTV6
#31
voi suna ca un final de anunt " va rugam seriozitate" baieti :mrgreen:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#32
maine nu mai jucam de la 9 seara(21:00) cu vom incepe pe undeva pe la ora 5(17:00)...
vom juca :
de_tuscan cu echipa lui sss
de_inferno cu echipa lui nelu
de_nuke cu cealalta echipa

uitati-va la meciuri pe tuscan...e o mapa grea,trebuie jucat f bine ca echipa si coordonat cu flash,smoke pt cover...pe celelalte harti in mare stiti ce e de facut...
#33
Baietii, succes ! Daca-i bateti pe iulik si seraphim respectele mele Big Grin
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
#34
Vine cineva azi in tudor ? excluzandu-i pe cei care joaca(ca ei vor fi oricum acolo)
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#35
Junkyard Wrote:Vine cineva azi in tudor ? excluzandu-i pe cei care joaca(ca ei vor fi oricum acolo)


eu si gestapo.
#36
chiar nu face nimeni galerie acolo?
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#37
gh0st Wrote:chiar nu face nimeni galerie acolo?


Facem facem, dacă am înţelege cand joacă ai noştri.
#38
in jurul orei la 6 incepem Smile noi la 6 suntem acolo.
#39
wakkkK Wrote:
gh0st Wrote:chiar nu face nimeni galerie acolo?


Facem facem, dacă am înţelege cand joacă ai noştri.

toti care vor sa faca galerie , sa mearga in spate la T 5 - T 6 este proeiectie la meci !
echipa U-S va juca 3 meciuri dificile cu cele mai bune clanuri de la LTV !!!
asa s-a nimerit !


BAFTA la JOC !
#40
Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat!
#41
Nu cred...
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#42
playa Wrote:Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat! Ne-am calificat!


=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))), da unde?
#43
DA s-au calificat !
i'm just an iLLuSS!on!
proud member of the xZer0 clan!
#44
ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#45
dj f.g.m da pune o poza cu baietii....
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)