Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
U-S G0T TALENT!!!
#16
CATEVA MOMENTE SURPRINSE PE VREMEA CAND AVEAM TELEFON CU CAMERA =))....SI ALTELE
[Image: xfzcxfcxcx.jpg]
[Image: sdsdfggg.jpg]
[Image: asdffassfg.jpg]
[Image: getimagesdfsdfas.jpg]
[Image: sadfasdftsag.jpg]
[Image: getimagesadfgasfyaew3.jpg]
[Image: getimagesmy.jpg]
[Image: getimagesdfsdfawe.jpg]
[Image: getimagesadfsaf.jpg]
[Image: asdqw.jpg]
[Image: sssdgfasgh.jpg]
[Image: safwerag.jpg]
[Image: getimageasdasd.jpg]


SUNT ELASTIC , CA UN CASH.POATE FI SI ASTA CONSIDERAT UN TALENT =)

[Image: 34460137376562301711980.jpg]
[Image: 35361137530946161211980.jpg]


DE ASEMENEA SUNT TALENTAT LA REALIZAREA ILUZIILOR OPTICE ;>

[Image: 34564137376350296411980.jpg]
[Image: 34564137376354296511980.jpg]
[Image: 35202137532518200511980.jpg]
[Image: 37671137557210817811980.jpg]
[Image: 37671137557214817911980.jpg]
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#17
gogu Wrote:Adevarata poza cu Orsova



Mai am , tre sa le cautBig Grin
Reply
#18
wakkk draga.. aici este vb de talentul tau nu de pozele copiate de pe net.. asa ca te rog nu mai continua cu off-topicul..

Inteleg ca ascultati dracul ala de nane dar nu umpleti si forumul asta de el.
Reply
#19
burlaku Wrote:wakkk draga.. aici este vb de talentul tau nu de pozele copiate de pe net.. asa ca te rog nu mai continua cu off-topicul..

Inteleg ca ascultati dracul ala de nane dar nu umpleti si forumul asta de el.

gata ajunge fotografiatul, am inteles, alte talente. Burlaku daca tot ai postat aici de ce nu ti-ai aratat si tu unul din talentele tale? Gata nu vreau comentarii, doar talentul si dovada.
Reply
#20
desene
[Image: vesx10.jpg]
[Image: b5qyae.jpg]
[Image: 2h67xxw.jpg]
[Image: 2v98012.jpg]
[Image: zn774.jpg]
[Image: 2h3vko7.jpg]
http://www.anu.ro
And if you come with me... nothing will ever be the same again!
Reply
#21
nush daca poate fi considerat ca fiind talent dar acesta este un articol scris de mine astazi,ca protest legat de situatia actuala a Stelei,articol trimis pe mail la gsp si prosport dar care banuiesc ca nu va fi niciodata publicat datorita limbajului necenzurat si al protestelor la adresa lui Becali:


Bulumac Emil-Alexandru-Articol Steaua

There was a dream named Steaua…una dintre cele 2 fiice ale comunismului din Romania,Steaua Bucuresti a ajuns in cei 63 de ani de existenta sa devina echipa cea mai reprezentativa si cu palmaresul cel mai important din istoria fotbalistica a Romaniei.Totusi fata de cealalta fiica,Dinamo Bucuresti macar Steaua a fost echipa armatei si deci nu are trecutul asa de negru si patat de sangele a atator intelectuali precum Dinamo care a fost echipa militiei si deci practic a securitatii..totusi de armata singurul lucru pe care l-am auzit negativ a fost la revolutia din 89 cand la ordinal lui Ceausescu soldatii au inceput sa traga in multimile de protestatari …insa nu cred ca mai e nevoie sa precizez cate lucruri rele a facut mititia si securitatea in timpul comunismului.
De-a lungul timpului cum am mai zis Steaua a ajuns sa fie cea mai galonata echipa din Romania..iar daca in ceea ce priveste performantele interne de pe vremea comunismului ea poate fi criticata ca a fost ajutata si pe plan politic..fiind echipa de casa a Ceausestilor(beneficiind astfel de tratament preferential cand venea vb de transferuri jucatori) pe plan international nu cred ca poate sa conteste nimeni performantele Stelei..echipa ce totusi are in palmares o Cupa si o supercupa a campionilor europeni precum si cele mai numeroase prezente la nivel international pe plan fotbalistic din Romania.
Ceea ce ma doare insa cel mai mult este ca exact aceste performante au adus Steaua in situatia actuala, spre fericirea dinamovistilor,rapidistilor si a tuturor celor care urasc Steaua..pentru ca tocmai aceste performante + situatia financiara instabila de la sfarsitul anilor ’90 prin care a trecut clubul au facut ca acum la conducerea ei sa ajunga un cioban semianalfabet.Cateodata mi-as fi dorit din postura de fan ce iubeste aceasta echipa ca Steaua sa nu fi fost cea mai importanta si reprezentativa echipa din Romania..pentru ca astfel nu ar fi ajuns niciodata ciobanul la conducerea ei…pentru ca sa fim seriosi,urangutanul nu este stelist…si nici nu avea cum de la fundul oilor,unde si-a petrecut copilaria.Becali a preluat Steaua initial in primul rand pentru capitalul de imagine adus de aceasta echipa(echipa cea mai iubita si cu cei mai multi suporteri din Romania) iar mai apoi si ca pe o afacere cand Steaua a inceput iar sa conteze pe plan international.Dovada concreta a acestui lucru o putem gasi la meciu acela dintre Dinamo si CFR Cluj,cand Becali a tradat imaginea si traditia Stelei si a purtat la gat fularul lui Dinamo.
Pe urma un lucru care ma doare iarasi foarte mult este prostia existent si promovata peste tot la tv si in mass-media in aceasta tara.La noi s-a ajuns sa se considere ca daca ai bani esti destept si esti vedeta la tv(caz concret Becali).Hai sa fim seriosi mare desteptaciune trebuie sa ai in tine ca sa cumperi in ’90 dupa caderea comunismului tiruri cu blugi de la turci si cu alte articole vestimentare sis a le vinzi iar mai apoi sa faci afaceri ilicite cu armata si sa cumperi terenuri la preturi subevaluate grav pentru ca mai apoi peste ani sa le vinzi la preturi mult mult mai mari.oricine putea sa faca asta ce a lipsit a fost insa suma intitiala de bani pe care ciobanul a avut-o de la parintii lui oieri si accesul la informatie si la pile in cazul legat de cumpararea terenurilor.Imi pare rau sa o spun dar oamenii din aceasta tara chiar sunt in marea lor majoritate prosti de put si sunt manipulati si prostiti non stop…mor cand aud personane ca Becali este un om religios cu frica lu Dumnezeu.Cand le intrebi de ce iti raspund pentru ca a construit nu stiu cate biserici..dar uita toate scandaluirle,injuraturile si porcariile pe care ciobanul le face zi de zi…sau ca Becali este nationalist si ii pasa de Romania…dar atat de nationalist e ca de 6-7 ani de cand e la conducerea stelei si-a bagat **** in Cupa Romaniei,sau ca Becali e o persoana milostiva si cu suflet bun…doar a platit facturile la aia de pe ferentari ca sa aive din nou lumina(insa ce se uita precizat este ca majoritatea acelor persoane furau electricitate inainte sa le fie taiata lumina)..sau ca Becali e destept cand el saracu la viata lui nu cred ca a citit mai mult de 3 carti(exceptand aici cartile de joc)…dovada clara in parlamentul European…am vazut pe net cateva discursuri de-ale sale si imi venea sa intru cu capul in pamant ca strutul cand am vazut ca omul nu poate sa citeasca corect si fluent 3 fraze in limba romana si ca el este euro-parlamentar.
Revenind la fotbal,pentru ca pana la urma despre asta este vorba in acest articol…dupa 2 ani in care Steaua ajunsese intr-o conditie jalnica la inceputul acestui sezon speranta se reaprinsese in sufletul meu legat de viitorul Stelei…in sfarsit Becali parea a veni cu un plan extrem de bun si fiabil prin aducerea lui Piturca si a atator glorii steliste insa ca de obicei acest lucru s-a dovedit a fi doar un foc de paie deoarece lupul isi schimba pielea dar naravul ba..iar dp 2 etape de relativa liniste urangutanul nu s-a mai putut controla si a inceput iarasi cu declaratiile lui idioate.Sincer sa va spun mie unul mi-a fost rusine cand l-am vazut dp meciul pe Craiova pe Becali vorbind despre cum nu a fost offside la golul 2 al Craiovei cand a vazut o tara intreaga ca a fost eroare de arbitraj..sau cand vb de pretentiile Stelei (finala europa league si titlu) cand noi abia trecusem de u cluj si Craiova..sau cand am vazut ca iar a inceput sa critice si sa laude jucatori.
Iarasi stupefiat am ramas cand dupa ce am citit comentarii pe forumuri dar si declaratia altui avorton al comunismului(Dumitru Dragomir) in care acestia afirma ca patronul are voie sa comenteze ce vrea si cand vrea ca el baga banii ca doar nu mai suntem in comunism si ca jucatorii antrenorii trebuie sa fie “sclavii “ lui Becali ca doar el e patron si baga banii.Datorita acestor oameni Romania se afla in tranzitie de 20 de ani…sa luam exemplu campionatul angliei|(imi place f mult si urmaresc Premier League)..ati vazut acolo circul care se face la noi atat de catre presa sportive cat si de patroni???..eu unul nu.Ca sa fiu sincer acolo in afara de Man U,Chealsea si Lpool nici macar nu stiu cine sunt patronii celorlalte echipe…si tot la fel acolo nu ii vezi ca la prima infrangere sau ca dp 2 3 etape sa se schimbe antrenorii/jucatorii..pentru ca acolo acestia precum si munca lor sunt respectati.
Si rusine celor care au postat pe forumuri ca Piti si mai ales Ienei nu sunt stelisti si ca au vrut banii lui Becali..cand de fapt prin acea garantie oamenii au vrut sa se asigure ca cimpanzeul tace din gura si ii lasa sa isi faca treaba.Iarasi alt lucru observant este ca in Romania toata lumea se pricepe la politica si fotbal…am vazut comentarii in care erau puse sub semnul intrebarii calitatile lui Piti ca antrenor…cu exemplu jocul romaniei de la euro2008 insa ce se uita este ca Piti este cel care a calificat ultimele 2 dati Romania la turnee finale…ca nu am jucat cine stie ce nu e vina lui..pana la urma ca antrenor trebuie sa iti faci treaba cu jucatorii pe care ii ai la dispozitie…daca aveam si noi valori ca david villa,cristiano ronaldo,forlan,messi jocul ar fi aratat altfel…
In concluzie a fost odata un vis numit Steaua..acesta a inceput sa se stinga usor odata cu trecerea lui Becali ca patron…speranta insa se reaprinsese ina ceasta vara odata cu planul gandit de Piturca si stafful lui.,,acum insa acest vis este din nou o utopia si se pare ca pentru ca Steaua sa reajunga sus unde ii este locul si noi suporterii sa continuam sa visam la performante europene singura optiune este ca ciobanul sa plece..asa ca Becali…VINDE,PLEACA,MORI!!!!!
Reply
#22
Gogu, pe b-win is mai usoare freeroll-urile (nu conteaza ca sunt 2 pe zi)...intra pe fulltilt 12 pe zi, si sanse mai putine. Experienta o castigi oriunde, daca te concentrezi asupra jocului, si pui in aplicare ce ai invatat, plus ca pe net, trebuie sa stii cum sa-ti administrezi foarte bine fondul....is o multime de tutoriale pe net..
ALL IN!
Reply
#23
SebastiaN Wrote:Gogu, pe b-win is mai usoare freeroll-urile (nu conteaza ca sunt 2 pe zi)...intra pe fulltilt 12 pe zi, si sanse mai putine. Experienta o castigi oriunde, daca te concentrezi asupra jocului, si pui in aplicare ce ai invatat, plus ca pe net, trebuie sa stii cum sa-ti administrezi foarte bine fondul....is o multime de tutoriale pe net..
daca-mi zici de freeroll e clar...eu doar am dat un exemplu de turneu pe care l-am castigat!Eu joc cash game si foarte rar turnee de 2 pana la 6 dolari si daca-mi zici de tutoriale pe net lasa-ma Smile) nu au nici o valoare!!In fine nu vreau sa ma bat in cunostinte de poker cu tine pt ca n-are sens!Tu ai facut un off topic,aici ar trebuii sa-ti arati tu talentul!Bafta
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#24
Ce-ai jucat tu e freeroll.
ALL IN!
Reply
#25
SebastiaN Wrote:Ce-ai jucat tu e freeroll.
primul turneu e freeroll,apoi am castigat un bilet de 21$ spre un al doilea unde am ajuns in ultimii 3 si am pierdut A-A contra 2-2,2 pe river!In fine,nu trebuie sa ma explic!aici e vorba despre talentul tau nu despre al meu!eu is foarte multumit de castigurile mele din poker Smile Bafta
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#26
lasa-ti chatul, sa vad talente
Reply
#27
playa Wrote:lasa-ti chatul, sa vad talente


Nu vreau sa fiu off-topic ,playa dar tu ce talent/e ai? (curiozitate).
Reply
#28
la urma.
Reply
#29
El doar atat stie: "Se leaga ca boala de omul sanatos!"
ALL IN!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)