Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TiTiRash&Godlike
#16
Ares ceea ce vezi tu sunt poze din calculator la titirash !
el era death cand i se faceau poze , si le-a trimis !
are apasat si tab-ul !

titirash mai are si un demo care sa il trimita !
#17
am inteles scz nu stiam ca se vede si la alti playeri:|
#18
q. e. d. -stie careva ce inseamna?
#19
dj Wrote:q. e. d. -stie careva ce inseamna?

Expresia „quod erat demonstrandum” (adesea redusă la acronimul Q.E.D.) este folosită în terminologia matematică şi înseamnă „ceea ce trebuia demonstrat”.
Expresia Q.E.D. este relativ frecvent folosită în zilele noastre la sfârşitul unei demonstraţii matematice pentru a sublinia completitudinea demonstraţiei şi pentru a arăta că s-a ajuns la rezultatul dorit.

Sau am scris o prostie? Smile
#20
yeap Big Grin
noi tot asa scriam in clasele mici cand terminam o problema ^^
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#21
[AMXX] Titirash@GoDlIKe's IP address : 79.112.200.4
#22
Titirash@GoDlIKe's nu ma intereseaza ce faci pe server !vrei sa joci joaca , dar daca primesti slay , e datoria adminilor sa faca ceea ce trebuie !
daca ei te-au prins cu cod , la ei sa mergi si sa le demonstrezi ca nu ai cod !
eu nu pot face nimik pt tine ! = decizie finala !
#23
titiras pozele nu au fost facute de jst sau joker ci de mine.. :lol: nu are nimeni nimic cu tine kt timp esti corect
#24
verdictul este: GUILTY 4 COD
#25
se explica multe acum in legatura cu titirash Wink de aia ii lua apararea lui dragosh ala care era codat pt k si el avea aceleasi coade :-j ce rost are sa te dai player cu wall :-j;-j
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#26
TiTiRash&Godlike multi imi zic ca iti iau apararea !!!
eu nu iau apararea nimanui mai ales lui TiTiRash&Godlike care nici nu il cunosc , nici nu am stat pe el spec , adminii si-au facut datoria !
ce rost sa ma bag eu daca ei si-au facut datoria !


cererea de la sectiunea "cereri slot / admin" a fost inregistrata !
asta nu inseamna ca vei primi - nu indeplinesti cerintele obligatorii !
steam obligatoriu pt slot !
#27
si mai este inca un prieten de`a lui care joaca cu cod.....


toate la timpul lor....
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#28
A fost prins cu wall a adus pe sv pe cineva cu wall nu am dovezi dar cand am murit am stat din greseala pe acel prieten a lui titirash si am vazut clar cum urmarea prin pereti nu poate sa-mi schimbe nimeni parerea am ceva experienta ca sa-mi dau seama de un codat Smile s-a intamplat uneori sa depistez codati pe u-s inaintea adminilor deci nu prea ma pacaleste chiar daca titi ii lua apararea Smile Bft la frage titi,dar sper nu pe u-s Wink
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#29
TiTiRash&Godlike si prietenii poftim pe forum sa va aparati !
#30
mah...nu am citit tot pt k nu am avut tp

da dak voi ziceti k ala ii wall...yo ma apuc de dotaSmile)

am citit doar postul al 2lea cred...in care zice dmx k se vede omu prin pereteSmile)...da sangele ii pe partea astalalta:-?

ma rog...ns ce vedeti voi...eu mam uitat la pozele astea...si nu miam dat seama de nimik
cumparativa ochelari dak nu stiti sa ganditit logic
cum sa fie wall?...vi se pare voua k se vede pe partea cealalta..uitativa la sange si unde ii defuseu

bafta


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)