Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Super mega smechera intalnire !!
#31
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#32
aaa...deci asta ati facut dupa ce am plecat .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bauserati fara noi :-<
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#33
Prima oara Eva zicea ca vom fi cativa .. acolo Smile) intra`devar , oricum am fost mai multi decat ma asteptam Smile)
DarkManX pwd by Costi™
#34
eu credeam ca nu mai vine nimeni Smile)
pe vremea asta x_X
dar a fost tare:x. 8)
#35
Daca o sa fie vreme frumoasa Smile putem sa ne strangem si la un gratar Smile in fine e bine sa nu mai planuim asa mult nu iese nimic cand faci planuri amanuntite.cum a facut verde e perfect a dat o ora o zi si asta a fost!Cine a avut ochi sa vada si urechi sa auda a aparut si nu cred ca regreta.Pacat de vreme ca n-am mai stat prin parc da na.....primele dati is mai grele ca dupa ne saturam unul de altu' Smile)
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#36
asa'iSmile)
ei avem toata vara la dispozitie ;Wink
cu plimbari
:d
mergem in kfc?:X
=))
#37
a fost super tare, chiar ma bucur s-au adunat atat de multi si ca toti ne-am simtit extraordinar, am vorbit,am ras,am jucat fripta Smile) :lol: , am bautSmile) intr-un cuvant a fost BELEA

Bafta tuturor!
SI la mai multe intalniriWink
#38
app cn mai vrea pozele de la mn da'ti add: eac_vl
#39
Exact! Smile)) cine's mai betsivi ca noi, ha? cine-i prietenu meu cel mai bun ha? :X VERDE!! :X betsivul meuuu :*
rules are made to break them !
#40
mai vreau sa ne mai intalnim inc'o dataaa ! <33
rules are made to break them !
#41
IN CURAND Big Grin !
#42
gogu Wrote:Eu am venit pregatit cu bani :| mai luam vro 2 m de bere daca mai vroiati Smile oricum data viitoare fiecare aduce resurse fara 8 m de bere nu plecam Smile)!!Dj esti bine venit,la urmatoarea ieseala esti invitatul din capul listei!


Daca nu aveam scoala de soferi numai plecam de acolo . Stateam aman2 =]
#43
verde Wrote:dita porecla ce mi-ati mai scos acuma "coloratuu" :lol: :lol: :lol:


Maine dau o bere. te bagi ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
#44
parca incepi sa vb limba mea
dacum vb pe mes poate o iau si pe lorri :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#45
ii bine mai copii.ma bucur pentru voi ca a`ti realizat o intalnire atat de frumoasa si in acelasi timp va invidiez....ca nu am putut fi si eu prezent insa am fost nevoit sa plec la bucuresti pentru chestia aia din dreapta...


Attached Files
.jpg   DSC07171.JPG (Size: 80.75 KB / Downloads: 99)
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)