Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sa va lamuresc
#1
'Seara!
Deci pentru adminii care erau in ziua in care ati zis ca am injurat, si pentru dj.
Astazi eram la un coleg de clasa, si a intrat pe server cu numele lui, se7en, si in chat apare
Denis changed name to FoCa, deci nu eram eu, ca sa va spun ca nu eu am injurat/jucat cu cod, atunci vorbeam serios nu eram eu, si astazi am gasit si dovada, e pacat ca nu am steam, sunt acuzat pe degeaba cand defapt altii joaca cu numele meu. Ca sa stiti pe viitor ca sunt intradevar altii care joaca cu numele meu.Si nu sunt asa mincinos/copil si nesimtit cum a zis rox ca mai am curaj sa vorbesc dupa ce am injurat..... Sad Sad Sad Sad Sad
edit:21/03 9:30 : Si acum seara eram si eu cu numele .FoCa. pe server si altul cu F.O.C.A a injurat si a luat ban...nu se poate da slot fara steam, sau ceva prin care sa pot dovedi ca sunt care sunt eu?
Dupa ce cititi asta stergeti topicul va rog!
O seara Buna
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
Reply
#2
DOAMNE COPILEEE!!!!! esti cam enervant,inceteaza cu atatea topicuriiiii,nu teai plictisit?
iti dai si viata pentru steamul acesta,incearca sa strangi bani!
Reply
#3
Chiar asa, cat e alocatia acum? :lol: 10 euro? :lol:
Reply
#4
Ai pus 1 leu deoparte cum ti-am zis, foca? cred ca a trecut 1 luna => 30 lei. inca 10 zile aveai steam Wink.
Reply
#5
ma nu e pentru steam ce am zis eu, nu va mai dati cu pareaream am zis doar ca iau destroy si ban si sunt acuzat pe degeaba si v-am adus dovada si gata...Poate is disperat si ce asta e.Tongue

Si cu topicurile, ca deschid multe...am deschis 4 pana acum park, este regula ca nu e voie sa deschizi topicuri?ca se plictisesc moderatorii de citit, userii? am deschis acum pt ca e important, nu vreau sa mai fiu acuzat pe degeaba si gata, am dat dovezi pt ca sunt admini care nu ma cred si zic ca is nesimtit si tot injur si dupa zic ca nu am fost eu...
pa!
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
Reply
#6
Prima data recunosti ca ai jucat codat, iar apo te intorci si dai vina pe altii ?! Ce dovezi ai adus ? Vorbe in vant ! Revin-o cu un prynt screen.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#7
darklan ssst, nu e nevoie de print screen,era bunelu caricel si stefy cand a intrat unu cu neumele foca si a injurat, si print screen nu merge sa fac ca am un windows rau si nu merge sa fac mai nimic pe el Tongue
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
Reply
#8
Baietel, fara "ssst" cu mine si fara prosteala ca nu am 15 ani sa te cred. Vrei prea multa atentie. Ai calcat cu stangul aici. Incearca sa indrepti lucrurile si nimeni nu are nimic cu tine. Fara topicuri gen "sa va lamuresc" si altele. Incearca sa fii sincer si nu cauta bagare in seama.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#9
La faza cu altu care a intrat si injurat asa e. era el cu numele .FoCa. si altu cu F.O.C.A. care injura si a plecat. Eu l-am acuzat initial, dupa care am vz ca era altul si mi-am cerut scuze. In rest nu mai stiu de alte cazuri.

Hai sa fim oameni sa ne vedem de ale noastre, sa ne "giucam" frumos si cizilivat Smile).
Reply
#10
darklan gata ma nu ma mai lua cu de astea, nu vreau sa ma bag in seama, nu vreau decat sa demonstrez ca nu mai joc codat si gata. bai va place la unu sa va legati de copii si sa ziceti ca nu stim ce e cu noi si vrem atentie, bine ca voi sunteti oameni buni, si intelegetii copii care isi cer scuze de 10 ori da ei tot nu le convine, vrea omu sa arate ca nu e chiar asa rau ca prima data cand a gresit si nu vrea sa mai faca asta, si ei gata ca e copil, si nesimtit, ca nu stie ce e cu el si de astea, ma luati o pauza oameni buni si gata. Da-timi ban pe forum si nu mai fac poosturi si nimic, am ajutat pe dj, cand am citit postu ala cu filmu, incerc sa ajut dar ei tot cred ceea ce vor...

Bye si gata ca scriu mult si iar ziceti ca is copil si scriu romane degeaba, din cauza voastra, daca am cerut scuze puteati si voi sa ziceti ca ma iertati si nu sa luati tot ce zic sau ce fac ca o ofensa si sa comentati aiurea...Gata ma nu o sa mai postez nimic, pt ca nu stiu nimic si is copil mic...voi sunteti mai rai ca niste copii, macar dj e om in toata firea
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
Reply
#11
Nu da inapoi, posteaza si joaca. Am sa mai las de la mine. Sa fii cuminte in joc si in postari! Smile
Reply
#12
Foca si zii prietenului ala a tau se7en ca "baietzii astia rai de pe u-s care au admin" o sa-i dea in continuare destroy si ban pt aim.NESIMTIRE CURATA !
Reply
#13
stie maSmile)) el joaca numai cu codSmile)) a zis ca ii place cand ii dati aia beaten arround si zboaraSmile))
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
Reply
#14
Ai putea sa ajuti, cand il "recunosti" pe server sa anunti adminul de urgenta. u@nume
Reply
#15
daca imi zice ca joaca da, da asa cand isi schimba numele every day ce sa ii fac...
sOs
Scuze pentru greselile facute in trecut! Si tot ce am zis....Sad
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)